güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Seda Güler 50 Basın Dostu İletişim Lideri Listesinde Bu Yıl da Yerini Aldı

HABER
11.01.2021 00:00:00

   Sevda Kama

Doğa Sigorta Kurumsal İletişim Müdürü Seda Güler Business Life Dergisinin her yıl belirlediği 50 Basın Dostu İletişim Lideri listesinde bu yıl da yerini aldı.

Dünya Gazetesi Genel Koordinatörü Vahap Munyar, Cumhuriyet Gazetesi Ekonomi Müdürü Jale Ö. Altunay, Gazeteci ve Yazar  Volkan Akı, Gazeteci ve Yazar  Şelale Kadak, Repman İtibar Araştırmaları Merkezi Kurucusu ve Danışma Kurulu Üyesi Salim Kadıbeşegil, İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Fatoş Karahasan ve  Business Life Genel Yayın Yönetmeni Seyfettin Bayram’ın jüri üyeliğinde belirlenen listede iş dünyasının can damarı, şirketlerin kurumsal iletişim departmanında çalışan 50 Basın Dostu İletişim Lideri, basın ile ilişkilerin düzen ve sürekliliği, iletişim liderlerinin gazetecilik mesleğinin itibarına katkısı, gazeteciler ile şirket yönetimlerinin iletişim koordinasyonu, toplumdaki eğilim ve trendlerin yakın takibi, şeffaflık ve güven algısı gibi kurumsal iletişimin önemli ilke ve değerleri üzerinden seçildi.

İletişime büyük önem veren, güçlü sponsorlukları, etkili sosyal sorumluluk projeleri ve sosyal medyada gündemi yakalayan ve yaratıcı paylaşımları ile ses getiren Doğa Sigorta, basın ile güçlü ve sıcak iletişimi ile de fark yaratıyor.

Doğa Sigorta Kurumsal İletişim Müdürü Seda Güler, Business Life Basın Dostu 50 İletişimci listesinde bu yıl da yer almaktan mutluluk ve gurur duyduğunu belirtti. ‘Yenilikçi ve özgün içeriklerle ilerlediğimiz sosyal medya çalışmaları hazırlamamız, sponsorluk ve sosyal sorumluluk alanında ses getiren global ödüllü proje ve etkinlikler gerçekleştirmemiz ve basınla kesintisiz bir iletişim ve iş birliği içinde olmamız için departmanımıza her zaman destek olan, bizleri yüreklendiren ve yaratıcılığımıza inanan Yönetim Kurulu Başkanımız Nihat Kırmızı ve Genel Müdürümüz Coşkun Gölpınar’ a teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Ayrıca tüm haber içeriklerimizi oluşturmamıza yoğun gündemleri arasında destek olan, bizlere fikir ve önerileri ile her zaman ışık tutan Genel Müdür Yardımcılarımız ve tüm yöneticilerimizin marka iletişimimize verdikleri destek te başarıya ulaşmamızda her zaman en büyük yardımcımız’ dedi.

 

  • Meos Balık
  • Seda Güler 50 Basın Dostu İletişim Lideri Listesinde Bu Yıl Seda Güler 50 Basın Dostu İletişim Lideri Listesinde Bu Yıl
  • Work Ajans