güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Time4drop’un Reklam Yüzü Alişan Oldu

HABER
23.02.2021 00:00:00

   Sevda Kama

Türk girişimcilere Avrupa’da ticaret yapma imkanı sunan e-ticaret sitesi Time4drop.com hizmete girdi. Sitenin tanıtımı, Conrad İstanbul Bosphorus Otel’de yapıldı. Lansmana sitenin reklam yüzü Alişan ev sahipliği yaptı.

Yeni nesil e-ticaret sitesi Time4drop.com’un tanıtımı, 16 Şubat Salı günü Conrad İstanbul Bosphorus Otel’in balo salonunda düzenlenen lansmanla yapıldı. Davete Time4drop.com’un reklam yüzü olan ünlü sanatçı Alişan ile sitenin ortakları Alphan Yıldırım ve Murat Öztaştan ev sahipliği yaptı. Lansmanda site için hazırlanan, prodüksiyonunu Zeki Sincar Production’ın üstlendiği, yönetmenliğini ise Servet Aksoy’un yaptığı reklam filmi de gösterildi.

Emin Olcay, Metin Yıldız, Bengi-Sertaç Akkaya ve Erkan Çelik gibi ünlü isimlerin de katıldığı lansmanı kalabalık bir basın grubu takip etti.

 

TÜM TANIDIKLARIMA ÖNERDİM

Alişan davette gazetecilerle bir araya gelerek soruları yanıtladı. İkinci çocuğunu kısa süre önce kucağına alan sanatçı, site ile işbirliğinden söz ederken “Çocuk kısmetiyle gelir derler ya, hakikaten öyle oldu” yorumunu yaptı. Time4drop.com’un faydalı bir site olduğunu belirten Alişan, “Ben de tüm tanıdıklarıma önerdim. Instagram’daki ‘kaydır al’ sistemine benzer bir platform. Ürün satıyor ve her satışından para kazanıyorsun. İşin güzel tarafı; yalnızca satış yapıyor olman. Sattığın ürün site tarafından dünyanın her yerine sigortalı şekilde ulaştırılıyor” dedi.
 

ELİZ’E SABAHA KADAR BEN BAKTIM
6 Şubat’ta doğan kızı Eliz’le ilgili soruları da yanıtlayan Alişan, duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Kız babası olmak gerçekten çok değişik bir duygu. Onu kucağıma aldığımda geleceğini düşünüyorum. Bir gün gelecek karşıma, ‘Baba birisi var’ diyecek. Şimdiden bunları düşünür oldum.” 2 yaşındaki oğlu Burak’ın kardeşini kıskanmadığını söyleyen Alişan, eşi Buse Varol’a çocuk bakımında yardımcı olduğunu da anlattı: “Dün sabaha kadar ben baktım bebeğe. Çünkü Buse hiç uyumadığı için çok yorgundu. Çocuk büyütmek gerçekten çok zor, Allah herkese yardım etsin.”
 

DEMET VE OKAN’IN DURUMU İYİ
Alişan’a lansmanda birlikte sabah programı sunduğu Demet Akalın’ın Covid-19’a yakalanması hakkında sorular da yöneltildi. Ünlü sanatçı, hem Akalın’ın hem de Okan Kurt’un sağlık durumlarının iyi olduğunu söyledi: “Önce Okan Covid oldu, Demet izolasyon sürecine girdi. O sürecin bitmesini beklerken daima test yaptırdı. Çarşamba ve perşembe günleri yaptırdığı testlerin sonucu negatif, cuma yaptırdığının sonucu ise pozitif çıktı. Çok şükür ki ağır geçirmiyorlar. Okan grip gibi, ciğerlerinde leke tespit edildi ama durumu iyi.” diye konuştu

  • Meos Balık
  • Time4drop’un Reklam Yüzü Alişan OlduTime4drop’un Reklam Yüzü Alişan OlduTime4drop’un Reklam Yüzü Alişan OlduTime4drop’un Reklam Yüzü Alişan Oldu
  • Work Ajans