Bu nisan ayı ne kadar çok şeyi barındırıyor. Klass Magazin ailesi olarak yeni yaşımızı kutlayacağız, 23 Nisan Çocuk Bayramı ve 11 Ayın Sultanı Ramazan başlangıcı. Pandemi yüzünden biraz keyfimiz kaçmış olsa da tüm dünyanın derdi ile baş ederek bu günlerin tadını çıkaracağımıza inanıyorum.

İlk sayıdan beri Klass Magazin ailesinin bir parçası olmaktan büyük gurur duyuyorum. Bizleri bu yıla taşıyan siz değerli okuyucularımıza sonsuz teşekkürler. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ise herkese kutlu olsun. Güzel evlatlarımıza Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün armağanı olan bu özel günü coşku ile kutlamak için sabırsızlanıyorum. Oruç tutan biri olarak Ramazan ayının gelmesi beni mutlu ediyor. Daha çok maneviyatımıza döndüğümüz, iyilik yapmanın ne kadar önemli olduğunu anladığımız günler bunlar. Bu mübarek ayda da tüm dualarım pandeminin bitmesi ve hayatımızı endişesiz, sağlıkla geçireceğimiz günlerin gelmesi için olacak.
 
PANDEMİ DÖNEMİNE RAĞMEN YENİ BİR ÇOCUK FESTİVALİ
Pandemi dönemine rağmen güzel bir haber aldım. Gösteriler, sahne şovları, renkli stantlar, atölyeler, sürpriz isimler ve çocuğa dair her şeyin yer alacağı Yeni Bir Çocuk Festivali, 23-24-25 Nisan’da Yeni Bir Yaşam Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecekmiş. Festivalde çocuklar için ise zumba, akrobasi, bilim show, çeşitli yarışmalar, bando ve jonglör performansları gibi birbirinden keyifli gösteriler de olacakmış. Ayrıca katılımcıların, etkinliklerin yanı sıra açık havada alışveriş yapma imkanları da olacak.

KÜTAHYA PORSELEN'İN PORFLAME KOLEKSİYONU İLE BESİN DEĞERİNİ KAYBETMEYEN YEMEKLER
Ramazan sofralarınıza eşlik edecek, Kütahya Porselen'in dünyanın öz kaynaklarına duyduğu saygıyla sağlıklı beslenme için özel olarak ürettiği Porflame, porselenin ilk kez pişirme aracı olarak kullanılmış. Alya koleksiyonuyla da desteklenen bu seri sağlık-lezzet-şıklık üçgenini tamamlamış oluyor. Porflame koleksiyonu, daha kısa sürede pişirme özelliği sayesinde enerjinin verimli kullanımını desteklerken, besin değerini kaybetmeyen yemekler yapmanızı sağlıyor.

LUJO HOTEL’DEN DENİZ UÇAĞI HİZMETİ
Ben yaz tatili planlarını erken yapanlardanım. Geçen yıl da gittiğim ve büyük keyif aldığım alacarte her şey dahil hizmet veren Lujo Hotel Bodrum’a bu sene de gitme planımız var. Pandemi önlemlerinin de çok iyi alındığı otel özellikle çocuklu ailelerin rahat edeceği bir yer. Kızım çocuk kulübünden hiç çıkmak istememişti. Sıfır Atık belgesine de sahip olan Lujo, bu sene sayısız hizmetlerine bir de deniz uçağı eklemiş. Dilediğiniz destinasyona sizi uçakla götürüp getirebiliyorlar. Tatili sınırsız hale getirmek için harika bir fırsat.

TOBLERONE DARK, TÜRKİYE’DE
Sizde benim gibi bir bitter çikolata severseniz bu habere çok sevineceksiniz. Mondelez International’ın gerçek İsviçre çikolatası kullanılarak üretilen, üçgen şekli ve nefis lezzetiyle ikonikleşmiş çikolata markası Toblerone, şimdi Toblerone Dark’ı ile Türkiye’de. Premium çikolata deneyimini yaşatan efsanevi bal badem & nuga lezzeti bitter çikolata ile birleşince tadından yenmez. Kızım da bayılacak bu habere.

SİZİN RAMAZAN AYI ALIŞVERİŞ TERCİHLERİNİZ HANGİSİNE UYUYOR?
AdColony tarafından Türkiye özelinde yaptırılan ‘Ramazan Ayı Alışveriş Tercihleri’ anketinde veriler şöyle; Katılımcıların %87’si Ramazan Ayını kutlayacağını, %48'i bu ayda akıllı telefonlarında diğer zamanlara göre daha fazla vakit geçireceğini, %76'sı Ramazan alışverişini akıllı telefondan yapacağını, %66'sı her zamankinden daha fazla mobil oyun oynayacağını iletmiş. Katılımcıların %77'si Ramazan alışverişlerinde eve teslimat seçeneklerini kullanacaklarını belirtirken, en çok %74 ile market, %52 ile şekerleme ve %46 ile kıyafet alışverişi yapacaklarını ve %92'si evde yemek yapacaklarını belirtmiş.  Diğer Tüm Yazılar