17 yıl.
Bir çocuğun dünyaya gelip hayatı anlamaya başladığı koskoca 17 yıl. Evet, benim çocuğum gibi gördüğüm dergim artık 17 yaşında. Ve evet artık eskisi gibi dergimin her sayfasında emeğim yok. Ama kalbim ve ruhum her sayfasında. Klass, daha beş aylık küçük bir bebekken ben içerisine bir stajyer olarak dahil oldum. O büyüdükçe ben de büyüdüm. O devasa sayılarıyla sizlere keyifli haberler sunarken ben de bir dergide gelinebilecek en güzel noktalara geldim. Ve Klass ailesi olarak büyütmek için çok çaba sarf ettiğimiz dergimiz bugün 17. yaşını kutluyor. Bu bizim için nasıl bir mutluluk ve gurur, anlatamam. Daha nice başarılarını görelim canım dergim.


 

YENİ FAVORİLERİM
Size bu ay keyifle deneyimlediğim birkaç üründen bahsetmek istiyorum. Her biri kendi alanında başarılı ve sizlere de gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.


RevitaLash;
Malum yaşlanıyoruz ve zamanla kaş ve kirpiklerimiz eskisi gibi yoğun görünmüyor. Çareyi ise kalıcı olmayan kozmetik yöntemlerle çözmeye çalışıyoruz. Ama bu konuda RevitaLash ciddi bir çözüm sunuyor. Kanserle mücadele eden eşinin kendisini güzel hissetmesi için güçsüzleşen kirpiklerine çare arayan Dr. Michael Brinkenhoff tarafından ABD’de kurulan marka gerçekten başarılı. Revitalash Kirpik Bakım Serumu kirpiklerde doğal lifting etkisi yapıyor ve 17 dereceye varan oranda doğal kıvrım sağlıyor. Çok beğendiğim ve zaten dünyada da satış rekorları kıran Revitabrow Kaş Bakım Serumu ise içeriğinde bulunan yüksek etkili BioPeptin Kompleksi ve bitki kaynaklı maddeler ile kaşları neme karşı doyuruyor ve onların yumuşak, gösterişli ve sağlıklı görünmesini sağlıyor. Seyrek -ki bu benim sorunumdu- ya da cansız görünen doğal kaşların güzelliğini zenginleştiriyor, onları kolay kontrol edilebilir hale getirip yumuşak kadifemsi kaşlar yaratıyor. E daha ne olsun:)


Watch of Royal;
Şıklığına önem veren beyler için keyifli bir önerim olacak. Biliyoruz beyler sizler için pek fazla aksesuar seçeneği yok. Bu yüzden cüzdanınız, çantanız önemlidir. İşte bu konuda dünyaya yayılmayı başaran bir Türk markası devreye giriyor. Adı Watch of Royal. Hakiki deriyi özgün tasarımlarla buluşturan Watch of Royal ihtiyaca yönelik işlevsel ürünler tasarlıyor. Birbirinden şık parçalardan oluşan koleksiyonda yer alan parçaları ise isteğe bağlı olarak isminizle de taçlandırabiliyor. Ve böylelikle beylerin çok sevdiği o kişiye özel ürün hizmetini de sunmuş oluyor. Ben sevdim. Ve gerçekten bir erkeğe hediye alırken zorlanan hanımlar için de hoş bir alternatif sunuyor.   


T-Brush;
Yeni nesil diş macunu T-Brush’a en çok sevinenlerden biri olduğumu söyleyebilirim. Çünkü küçüklüğümden beri diş fırçasına sürdüğüm diş macununun azlığı ve çokluğu konusunda bir türlü tatmin olamam. Ama T-Brush’ın uygun dozda hazırlanan tablet formu sayesinde artık yeterli dozda diş macunu kullandığımı düşünüyorum.:) Marka; sahip olduğu içerikten ambalajına kadar tamamen vegan olma özelliğine sahip. Yüzde yüz geri dönüşümlü olması ise insanın içini inanılmaz rahatlatıyor. Böyle keyifli ve sürdürülebilir markalar iyi ki var. Bu arada florürlü ve florürsüz halleri de var. Aaa unutmadan söyleyeyim, marka tamamen Türk üretimi. Bu da ayrıca bir gurur vesilesi:)DOĞANIN EN TATLI RENKLERİ
Haydi gelin bahar renkleriyle ruhumuzu şenlendirmeye devam edelim. Paylaşımlarını keyifle takip ettiğim, paylaştığı her stille içimi açan Blair Eadie’den ilhamla size pastel tonlarda birbirinden tatlış moda parçaları seçtim. Dünyanın ünlü moda markaları bu sezon pastel tonlarına çokça yer verdiler. Hızlıca uygun fiyatlarla ulaşabildiğimiz moda markaları da bu tonları başarıyla koleksiyonlarına eklemişler. Bahar alışverişlerimizde -tabi ki de ihtiyacımız dahilinde- bu renklere kayıtsız kalamayabiliriz.
  Diğer Tüm Yazılar