VİDEO HABER/"Arel İçin Ben de Varım" Müzayedesi Hatun Antika Sponsorluğunda Gerçekleşti

VİDEO HABER/"Arel İçin Ben de Varım" Müzayedesi Hatun Antika Sponsorluğunda Gerçekleşti VİDEO HABER/"Arel İçin Ben de Varım" Müzayedesi Hatun Antika Sponsorluğunda Gerçekleşti

SMA hastası olan Arel bebeğe destek olmak için yapılan ‘Arel İçin Ben de Varım’ müzayedesi Hatun Antika sponsorluğunda gerçekleşti. Etkinliğin ev sahipliğini Feminen Müzayede ve Hatun Antika’nın sahibi Sevkan Hamurcu üstlenirken davete iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından birçok önemli isim katıldı. Müzayedede satılan birbirinden değerli ürünlerden elde edilen gelirler Arel bebeğin tedavisi için kullanıldı.


Omurilikte bulunan ön boynuz motor sinir hücrelerini etkileyerek hareket kabiliyetini kısıtlayan ve bir kas hastalığı olan SMA hastalığına yakalanan Arel bebeğe destek olmak için Feminen Müzayede ve Hatun Antika sponsorluğunda gerçekleşen ‘Arel İçin Ben de Varım’ müzayedesi büyük ilgi gördü. Etkinliğe iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından birçok kişi katıldı. Davetin ev sahipliğini Sevkan Hamurcu üstlenirken etkinlikteki tüm detaylarla ilgilenerek örnek bir ev sahipliği sergiledi. Kuruluş Osman dizisinin oyuncuları da bu anlamlı davete katılarak destek verdi. SMA hastası olan Arel bebeğin Bakanlık ve Valilik destekli projesine katılımcılar da satın aldıkları ürünlerle destek verdi. Birbirinden değerli ürünlerin satıldığı etkinlikte elde edilen Arel bebek için ayrılmış olan ürünlerin satışından elde edilen gelir Arel bebeğin tedavisi için bağışlandı. Ayrıca bu özel davette katılımcılar görüntülü konuşma yaparak Arel bebekle tanıştılar. Etkinlik sonunda davetliler ev sahiplerine teşekkür ederek ve müzayede organizatörlerine tebriklerini sunarak mekândan ayrıldı.
DAHA AZ GÖSTER