VİDEO HABER/Aziz Akgül; Mutluluğun Kitabı "Hepitalizm" | "Mutluluk Hazdan Değil, Ahlaklı ve Erdemli Olmaktan Geçiyor."

VİDEO HABER/Aziz Akgül; Mutluluğun Kitabı "Hepitalizm" | "Mutluluk Hazdan Değil, Ahlaklı ve Erdemli Olmaktan Geçiyor." VİDEO HABER/Aziz Akgül; Mutluluğun Kitabı "Hepitalizm" | "Mutluluk Hazdan Değil, Ahlaklı ve Erdemli Olmaktan Geçiyor."

Koronavirüs salgını ile birlikte küresel çapta değişen sosyo-ekonomik dengeler dünyayı bir kez daha tüm insanlığın yararı ve mutluluğu adına nelerin yapılabileceğini düşünmeye itti. Ekonomik gelişmenin yanında insanların huzur ve mutluluğu da konuşulmaya ve bunun için resmi makamlar tarafından da adımlar atılmaya başlandı.

Prof. Dr. Aziz Akgül, yeni kitabı ‘Hepitalizm’de mutlu bir dünya ve insanlık için devlet yönetimlerinin dikkate alması gereken 18 stratejiye yer vererek daha adil ve huzurlu bir dünya düzeninin şifrelerini veriyor.

Türkiye İsrafı Önleme Vakfı Başkanı Prof. Dr. Aziz Akgül ile “Hepitalizm” kavramının ne olduğunu, böyle bir kitabı kaleme alma fikrinin kendisinde nasıl oluştuğunu, mevcut dünya düzenini ve barış içinde bir dünya için nelerin yapılması gerektiğini Klass okurları için konuştuk.