VİDEO HABER / Best Model Of Turkey 2021 Yarışmasında Birinciliği Oğulşat Gagşalova ve Bartu Dilmen Kazandı

VİDEO HABER / Best Model Of Turkey 2021 Yarışmasında Birinciliği Oğulşat Gagşalova ve Bartu Dilmen Kazandı VİDEO HABER / Best Model Of Turkey 2021 Yarışmasında Birinciliği Oğulşat Gagşalova ve Bartu Dilmen Kazandı

34’üncü Best Model of Turkey yarışmasının final organizasyonu muhteşem bir geceye sahne oldu. Sofitel İstanbul Taksim’de gerçekleşen etkinliğe iş, sanat, moda ve sosyal yaşam dünyasının en önemli isimleri katıldı.

Büyük bir heyecana sahne olan yarışmada birinciliği Oğulşat Gagşalova ve Bartu Dilmen kazandı. Türkiye’ye birçok ünlü isim kazandıran Ünlü Organizatör Erman Özerman’ın kurucusu olduğu Best Model of Turkey yarışması 34’üncü kez gerçekleştirildi. Sofitel İstanbul Taksim’de düzenlenen geceye iş, sanat, moda ve sosyal yaşam dünyasının önde gelen isimleri katılarak unutulmaz bir akşam geçirdi. Konukların büyük bir heyecanla takip ettiği organizasyonun sunuculuğunu Ece Gürsel, Gökay Kalaycıoğlu ve İshak Akbay yaparken koreografisini Asil Çağıl ve Sanat Yönetmeni Ayla Kaymak hazırladı. Yarışmacıların birincilik tacını takmak için ünlü isimlerin yer aldığı jüri ekibi karşısında kıyasıya yarıştığı gece davetlilere adeta görsel bir şölen yaşattı. Kadın yarışmacılar Aylin Yılmaz Couture ve Rima Couture kreasyonlarıyla, erkek yarışmacılar ise Tores'in Best Model için hazırladığı özel koleksiyonla podyuma çıktılar. Jüri ekibinin tercih yapmakta bir hayli zorlandığı görkemli gecenin sonunda Oğulşat Gagşalova ve Bartu Dilmen birinci seçilirken, Pamir Su Mutlu ve Mecit Yılmaz ikinci, Nazlıcan Erdem ve Ender Çağır üçüncü olarak dereceye giren isimler oldu. Salonu dolduran davetliler tarafından uzun süre alkışlanan genç yetenekler taçlarını büyük bir gururla taktı. Birbirinden renkli anların yaşandığı organizasyon Pudra Lezzet Atölyesi'nin yeni yaşına giren Erkan Özerman için hazırladığı özel pastanın kesilmesi ve Erkan Özerman için söylenen "Happy Birthday" şarkısıyla sona erdi.