VİDEO HABER / Erkan Özerman | “34 Yıldır Best Model’de Kazananların Hepsi Hakkıyla Kazanmıştır.”

VİDEO HABER / Erkan Özerman | “34 Yıldır Best Model’de Kazananların Hepsi Hakkıyla Kazanmıştır.” VİDEO HABER / Erkan Özerman | “34 Yıldır Best Model’de Kazananların Hepsi Hakkıyla Kazanmıştır.”

Türkiye’de dizi ve sinema sektörüne birçok yıldız isim kazandıran, 34 yıldır muhteşem organizasyonlara sahne olan Best Model of Turkey, yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada saygı duyulan bir organizasyon olma özelliğini taşıyor.  

Türkiye’de ‘Show Business’ın kurucusu olarak kabul edilen, duayen isim Erkan Özerman tarafından düzenlenen yarışma, bu yıl da oldukça ses getirdi. 30 erkek ve 30 kadın finalistin birincilik tacını takmak için kıyasıya yarıştığı gecenin ardından sonuçlarla ilgili ortaya atılan iddialar ve Erkan Özerman hakkındaki söylentiler uzun süre kamuoyunu meşgul etti. Ünlü Organizatör Erkan Özerman ile bir televizyon kanalında ortaya atılan bu iddiaları, kendisi ile ilgili tüm söylentileri, Best Model of Turkey 2021’e dair tüm merak edilenleri ve kendisinin bu süreçte neler yaşadığını tüm ayrıntılarıyla Klass Tv'de konuştuk.