VİDEO HABER/ Golden Palm Awards Muhteşem Bir Geceyle Sahiplerini Buldu

VİDEO HABER/ Golden Palm Awards Muhteşem Bir Geceyle Sahiplerini Buldu VİDEO HABER/ Golden Palm Awards Muhteşem Bir Geceyle Sahiplerini Buldu

Golden Palm Awards töreni İstanbul Turizm Derneği’nin katkıları ve Eshome Collection ana sponsorluğunda gerçekleştirildi. Bu yıl yedinci kez düzenlenen organizasyon Raffles Hotel’de gerçekleşirken kokteyl ile başlayan etkinlik muhteşem bir geceye sahne oldu.  

Törene iş, sanat, medya ve sosyal yaşam dünyasının en ünlü ve başarılı isimleri katılırken ödül alan isimler büyük mutluluk yaşadı. Organizasyon sektörünün tecrübeli isimlerinden Nedim Delibaş tarafından düzenlenen Golden Palm Awards, bu yıl İstanbul Turizm Derneği’nin katkıları ve Eshome Collection ana sponsorluğunda yedinci kez düzenlendi. Raffles Hotel’de gerçekleştirilen ödül törenine iş, sanat, medya ve sosyal yaşam dünyasının önde gelen isimleri katılarak çeşitli kategorilerde ödüllerine ulaştılar. Dünyayı saran Covid-19 pandemisinin yanı sıra Türkiye’yi etkisi altına alan müsilaj, orman yangınları ve sel felaketleri nedeniyle bu yıl “Küresel Isıya Dur De!” sloganıyla düzenlenen organizasyon dünyamızın en ciddi sorunlarına dikkat çekerek aynı zamanda yılın sosyal sorumluluk projelerinden birisi oldu. Gecede Azadeh Pourakbar’ın küresel ısınmaya dikkat çekmek için hazırladığı defile de oldukça dikkat çekti ve davetliler tarafından büyük alkış aldı. Dünyaca ünlü Romanyalı grup Havana ve Sandra’nın da sahne aldığı ve şarkılarını seslendirdiği gecede konuşma yapan Golden Palm Awards Kurucu Başkanı Nedim Delibaş, dünyanın en büyük sorununun küresel ısınma olduğuna dikkat çekerek, “Bu yıl organizasyonumuzu yeşil renkte yaptık çünkü dünyamızın artık küresel ısınmaya tahammülü kalmadı. Bundan sonra bu konuda hepimizin duyarlı davranması gerekli ki, dünyamız bize ev sahipliği yapsın” diye konuştu. Gecenin sonunda davetliler Nedim Delibaş’a kendilerine gösterdikleri ilgiden ve kusursuz bir şekilde gerçekleşen ödül töreninden dolayı teşekkürlerini sundu.