VİDEOHABER/Hamza - Ayşegül Hamidi, Four Seasons Hotel İstanbul'da Görkemli Bir Törenle Evlendi

VİDEOHABER/Hamza - Ayşegül Hamidi, Four Seasons Hotel İstanbul'da Görkemli Bir Törenle Evlendi VİDEOHABER/Hamza - Ayşegül Hamidi, Four Seasons Hotel İstanbul'da Görkemli Bir Törenle Evlendi

Hamidi Grup Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Hamidi ve Fatma Hamidi çiftinin oğlu ünlü ve başarılı avukat Hamza Hamidi ile Cumhurbaşkanlığı Plan Bütçe Komisyon Üyesi Tarık Hamidi ile Serap Hamidi çiftinin kızı Ayşegül Hamidi, şık bir düğün töreni ile dünyaevine girdi.  

Four Seasons Hotel Istanbul At The Bosphorus’da gerçekleştirilen törene iş ve bürokrasi dünyasının saygın isimleri katılarak çiftin mutluluğuna ortak oldu. İş dünyasının önde gelen isimlerinden, Hamidi Grup Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Hamidi ve Fatma Hamidi çiftinin oğlu başarılı avukat Hamza Hamidi ile Cumhurbaşkanı Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Tarık Hamidi ile Serap Hamidi çiftinin kızı Ayşegül Hamidi, Beşiktaş Four Seasons Hotel Istanbul At The Bosphorus’da gerçekleşen görkemli bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi. Törene iş ve bürokrasi dünyasından çok sayıda isim katılarak siyaset ve yerel yönetimlerde söz sahibi olmasının yanı sıra Seyyid Ehlibeyt soyundan gelen ailenin yanında yer aldı. Four Seasons Hotel Istanbul At The Bosphorus’da boğaza nazır gerçekleşen muhteşem düğün çiftin konukların huzuruna alkışlar eşliğinde gelmesiyle başlarken çift ardından nikah kürsüsüne geldi. Çiftin nikah şahitliklerini; Opet Genel Müdürü İrfan Özdemir, Mustafa Kemal Sinanlı, Yılmaz Çakır, Murat Cengiz, Mehmet Daniş, 23. Dönem Batman Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, 20 ve 21. Dönem ANAP ve 26. Dönem Ak Parti Milletvekili Ataullah Hamidi ile Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Belma Satır yaptı. Evlilik cüzdanlarının yanı sıra bir ömür boyu mutluluğa imza attıkları kelemi de en özel günlerinin hatırası olarak Belma Satır'ın elinden alan çift, ilk dansları için ise Eylem Aktaş'ın ''Yüreğimden Tut'' şarkısını tercih etti. Nikah merasiminin ardından Kuran-ı Kerim tilaveti ve ilahilerle başlayan düğün töreninde yöresel Troya Halk Oyunları Ekibi’nin muhteşem gösterisi geceye damgasını vurdu. Muhteşem düğünde Elie Saab marka özel bir gelinlik tercih eden Ayşegül Hamidi'nin zarafetini eşi Hamza Hamidi ise Paul Smith marka damatlıkla tamamladı. Balayı için Bodrum'u tercih edecekleri öğrenilen çiçeği burnunda çift gece boyunca Tülayca Genç Orkestra'nın şarkılarıyla gönüllerince eğlendiler.