Size buradan defalarca yaşamımdaki motivasyon kaynaklarından bahsettim. Hayallerimden, vazgeçmeyişimden, çok çalışmamdan, hedefime ulaşmadaki inadımdan... Bir de size arada bir  arkamdaki güçten bahsettim. İşte yine o güçten bahsetmenin ve o güce minnettarlığımı sunma zamanı. Her zaman arkamda beni itekleyen bir güç oldu. O gücün adı anne duası. Annem, ben daha çok küçük yaşlarda eğitimim için yanından ayrıldığımda beni dualarıyla destekledi. Onun hayır duaları sayesinde kendimi en zor anlarda dahi güçlü hissettim. Ne kadar büyürseniz büyüyün bir annenin nazarında hala çok küçüksünüzdür. Ve onun ettiği dualar yolunuza yoldaş, ruhunuza sırdaş, kalbinize arkadaş olur. Buna ben kalpten inanıyorum. Annemden mesafe olarak uzak olsamda o hep benimle. Ve tüm çabam ona layık olmak için... Başta annem ve sevgili eşim olmak üzere tüm annelerin anneler gününü kutluyorum. O kadar kıymetlisiniz ki... Emin olun, evlatlarınız büyüdükçe değerinizi daha da iyi anlıyorlar.
Arkamdaki o büyük gücün de destekleri ile yine hayatımın en keyifli, başarı hazzıyla süslenmiş en güzel dönemlerini geçiriyorum. Geçtiğimiz yıl ilkini düzenlediğimiz Klass Ödülleri Gala Seremonisi’nin bu yıl ikincisini 2 Mayıs’ta Swissotel The Bosphorus’da gerçekleştiriyoruz. Siz bu satırları okurken biz gecemizi yapmış olacağız. Ve tüm detaylarını Haziran sayımızda sizlerle paylaşmış olacağız. Yine ses getirecek çok özel bir gece olacağından emin olabilirsiniz. Ben bu günler için çok hayal kurdum, çok çalıştım ve çok hayır duası aldım. İnatla bir şeyi sadece bir kerelik değil, sürekli hale getirerek onu yaşatabilmeyi istedim. O yüzden de hep sağlam adımlarla ilerledim. Hiçbir şeyi yapmak için yapmadım. En güzeli en muhteşemi olsun istedim. Devamı gelsin istedim. Onun için doğru zamanın gelmesini bekledim. Çok şükür dergimizde yakaladığımız o sürekliliği, şimdi Klass Ödülleri’nde de devam ettiriyoruz. O kadar gururluyum, onurluyum ki anlatamam sizlere... Çünkü ben hep hayallerime inandım. Daha doğrusu önce kendime inandım. Kendime olan inancım hayallerime ulaşmam konusunda bana cesaret verdi. Bildiğim doğrudan vazgeçmeden hep yolumda ilerledim. Ama size bahsettiğim anne duasının mistik gücü hep arkamdaydı. Birilerinin beni desteklediğini bilmek o kadar önemliydi ki... Bende bu desteklerin karşılığını mutlaka vermeliydim. Şimdi çok şükür başta annem ve eşim olmak üzere herkes benden razı. Bunun için Allah’a şükrediyorum. Doğru bildiğimden sapmadığım, inatla hayallerime sarıldığım, cesaretimi bir an olsun kaybetmediğim için...
Her yıl olduğu gibi Klass Mayıs sayısı, yine anneler gününe ithafen yapılan birbirinden özel isimleri sayfalarına konuk etti. Şimdiye kadar bir çok anne-kız, anne-oğul hikayelerine önce biz konuk olduk, sonra onları en iyisiyle sizlere sunmaya çalıştık. Eminim güzel duygularla hazırlanan bu keyifli röportajları okurken sizler de bizler  kadar etkileniyorsunuzdur. Her zaman olduğu gibi Klass yine davetlerden en özel anları, en keyifli röportajları sayfalarına taşımaya devam ediyor. Hep üzerine koyarak, gündemi takip ederek, yenilikleri sizlere sunarak... Hayat zor ve sürekli zorluklarla karşılaşıyoruz. Öyle olaylar yaşanıyor ki haberler hep iç karartıcı... İyi haber almak çok zor. İşte biz Klass olarak iyi haberleri sizlere sunuyor ve yoğun gündemde soluk alabileceğiniz bir mecra olarak gönlünüzde taht kurmaya çalışıyoruz. Ve sizlere Klass’ı tercih ettiğiniz için milyonlarca kez teşekkür ediyoruz.
Klass Alın, Klass Okuyun, Klass Olun!
Hayat Klass ile güzel
  Diğer Tüm Yazılar