Mayıs demek ilkbahar demek. Ve bu güzel ayın soğuk geçen kışın ardından bize yüksek bir enerjiyle gelmesini umuyoruz. Her ne kadar Astrologlar sürekli Mayıs ayına dikkat çekip bu ay gerçekleşecek tutulmanın önemli olduğunu vurgulasa da biz yine de gönlümüzü karartmayalım. Her şeyin bir şekilde güzele evrileceğinin, dönüşeceğinin umudu içinde olalım. Bayramla başlayan Mayıs ayı Anneler günü ile devam edecek. Güzelliklerden beslenmek için bol bol önümüzde fırsat var. Unutmayın güzeli de biz yaparız çirkini de… 1
Sunglass Hut’tan Anneniz İçin
Mayıs ayı demek biz aylık yayın yapan dergiciler için Anneler Günü demektir. O zaman size az da olsa hediyelik önerisi yapayım. Siz zaten annenize ne alacağınızı biliyorsunuzdur. :) Ama güneş gözlüğü sizce de çok güzel bir hediye olmaz mı? Dünya markalarının en güzel koleksiyonlarını çatısı altında buluşturan Sunglass Hut’a gidin ve annenize uygun gözlüğü seçin. Ben çok cool bulduğum Prada ve Burberry imzalı kemik çerçeveli iki tane gözlüğü tavsiye maçıyla buradan paylaşıyorum.


2
Mesoestetic Güneş Serisi
Her ne kadar güneşten koruyan ürünlerin pazarlaması içinde bulunduğumuz şu dönemde hız kazansa da artık sanırım her birimiz güneş ürünlerini 12 ay boyunca kullanmamız gerektiğini biliyoruz. Biliyoruz da ne kadar uyguluyoruz o büyük bir muamma.:) Güneşin zararlı ışınlarından koruyan ciddi anlamda etkisi olan çok özel ürünler var. Bunlardan birisi Mesoestetic. Markanın 8 üründen oluşan güneş serisi var oldukça başarılı. Seri içerisinden cilt tipinize göre mutlaka özel bir ürün bulacaksınız. Ben özellikle makyaj sonrası kullanım spreyi olan Antiaging Facial Sun Mist SPF 50’yi çok beğendim. Çantada rahat taşınabilir formuyla kullanışlı ve sahip olduğu içeriğiyle de cildinizi güvenle güneşin zararlı ışınlarından korumanızı sağlıyor.

3
Flormar Galaksinin Renklerini Sunuyor
Flormar son dönemde yenilikçi serileriyle fazlasıyla dikkatimi çekmeye başladı. Kullanım kolaylığı, etkin sonuçları ve ulaşılabilir fiyatlarıyla kesinlikle çok cazip bir marka haline geldi. Markanın yüksek performansı ile dikkatleri çeken yeni Colors of Galaxy far paleti serisi ciddi anlamda çok başarılı. Mat ve ışıltılı dokuları bir arada sunan serideki paletler,
capcanlı renkleriyle, yazın ruhuna uygun makyajlar yapmanızı sağlayacak. Hatta Flormar Colors of Galaxy Far Paleti Serisi, makyajda sınırların ötesine geçmek isteyenler için öyle tatlı renkler barındırıyor ki yaratıcı sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Pürüzsüz, yumuşak, mat ve parlak dokusu, kolay karıştırılabilen yapısı ile mutlaka makyaj çantasında yer almayı hak eden bir seri.


CUT-OUT TRENDİ

Geçtiğimiz yıl başlayan ve bu döneme kadar dalga dalga yükselişi devam eden cut-out modası artık geldi zirveye oturdu. Cüretkar tasarımların yanı sıra çok daha naif tasarımlarla birlikte her tasarımcı bu modayı kendi dünyasında yorumladı. Uzunca bir süre iddialı isimlerin üzerinde sıkça gördüğümüz cut-out trendi zamanla sokak modasına kadar indi. Bende bu modadan beğendiğim parçaları, bu modanın en güzel uygulayıcısı Hailey Bieber eşliğinde sizlerle paylaşmak istedim.
  Diğer Tüm Yazılar