Merhaba Sevgili Dostlarım,
Ekim ayı geldi, bu ay cayır cayır enerjiler karşısında olacağız. Girişim yapmak istediğimiz her türlü konuda destek alırken, gökyüzü savaş enerjisinde olacak. Devletler arasında gerginlikleri duyacağız. Anlaşmalar yapılması için araya giren devlet ve prosedürlerde gündemimizde olacak. Ayın ortalarına doğru yer hareketleri, deprem, volkanik aktiviteler, maden kazaları ve hava olaylarıyla karşılaşabiliriz. Ayın sonunda Akrep burcunda olacak olan tutulma az önce bahsettiğim konuları ay sonuyla birlikte de hızlandıracak ve etkileri hayatımızda 6 ay olacak ve köklü değişiklikler yaşayacağız. İlişkiler açısından daha sahiplenici ve yüzleşmelerin olduğu bir döngüye bizi hazırlayacak. Paranormal olaylar artış gösterirken, tüm dünya mistik konular hakkında bilinmeyen konular hakkında gizemler yaşayacak. Tüm dünya açısından kimyasal silahlanmalar, petrol ve dünyayı ilgilendiren önemli bir karışıklık döngüsü içinde olabiliriz.
Tutulmaların alt enerjilerini çok detaylı önümüzdeki haftalarda anlatacağım ancak genel olarak bizleri neler bekliyor bu ay haydi burçlara göre size anlatayım.
Koç Burçları: Sevgili Koç Burçları, Ekim ayının genelinde ikili ilişkiler, ortaklığınız, evliliğiniz ve beraberliğiniz adına toparlayıcı nitelikte olacak olan bir döngüye girdiğinizi söylemek isterim. İş hayatınız ve sağlığınızla ilgili aksaklıklar 4 Ekimden sonra düzene girecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz ay özel hayatınızla ilgili bazı sırları farketmiş ve kim dost kim düşmanınız ayırt etmiş olabilirsiniz. Şimdi karar zamanı, eğer ki bir şans daha vermek istiyorum derseniz şimdi toparlamak için fırsatlarınız bulunuyor. Beraberliğinizde bu ay son kararı verecek gibisiniz. Kalbi yalnız olanlar için ise arınma dönemi diyebiliriz. Ayın ortalarıyla birlikte sizin burcunuzda gerçekleşecek olan Koç Dolunayıyla birlikte sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini bildirmek isterim.

Boğa Burçları: Sevgili Boğa Burçları, Ekim ayında çalışma ortamınızda gelişecek olan fırsatlar, yeni iş teklifleri, uzunca süredir temelini oturttuğunuz yeni bir atılım için şans, fırsat ve destek sizinle birlikte olacak. Ayın ortalarıyla birlikte hiç ummadığınız ödemeler ve giderler oluşabilir, bunların bir kısmı sağlığınızı ilgilendiren harcamalar olabilir. Bazı rahatsızlıklarınızın tetiklendiği, özellikle ateşli rahatsızlıklara biraz daha dikkat etmeniz gereken özel zamanlardan geçtiğinizi bildirmek isterim. Özel hayatınızla ilgiliyse 4 Ekimden sonra aşkta sizi hakeden biriyle devam edebilir ya da iş yerinizdeki arkadaşlarınız vesilesiyle yeni biriyle tanışabilirsiniz. Yeni bir birliktelik düşünürseniz, bu ay gizli saklı konular arka planda olabilir aman dikkat.

İkizler Burçları: Sevgili İkizler Burçları, Ekim ayında hız kazandığınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Önemli atılım ve iş görüşmeleri için 4 Ekimden sonra isminizden söz ettireceksiniz. Alamadığınız haklarınızı almak için de fırsatlarınız bulunacak. Geçtiğimiz ay çocuğunuzla ilgili temelini oturtmaya çalıştığınız ne varsa, bu ay düzene girecek gibi görünüyor. Ancak ayın ortalarıyla birlikte çocuğunuzun sağlığıyla ilgili gribal bir süreç yaşayabilirsiniz. Öyleyse bağışıklığını güçlendirmek için çocuğunuzu desteklemeyi unutmayınız. Ekim ayı ortasıyla birlikte bir anda sürpiz tatil planları içerisinde de olabilirsiniz. Özel hayatınız açısındansa oldukça kısmetli ve şanslı bir ay. Geçtiğimiz ay yaşadığınız problemleri çözmek için fırsatlarınız bulunuyor. Eğer ki kalbiniz boşsa bu ay yeni bir aşk kapıyı çalabilir, haydi hayırlısı.

Yengeç Burçları: Sevgili Yengeç Burçları, Ekim ayının ortalarına kadar biraz daha kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Bazı kronik rahatsızlıklarınız tetiklenebilir, gribal enfeksiyon geçirebilir ya da üreme organınız ve göğüs bölgenizle ilgili bazı hassasiyetler yaşayabilirsiniz. Aile içinizde kardeş, kuzen ve çok yakın akrabalarınızla ilgili de bazı sağlık sıkıntılarıyla ayın ortası itibariyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ayın ikinci yarısında özellikle iş hayatınız açısından bir karar aşamasında olacaksınız. Yaşadığınız yeri değiştirmek, alternatif kariyer fırsatları yaratmak ve yöneticilerle görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz. Tüm yeni projeleriniz için eğer ki zamana ihtiyacınız bulunuyorsa üzülmeyiniz. Belki de tüm bu gelişmeler sizi 2024 yılına hazırlıyordur, kim bilir.

Aslan Burçları: Sevgili Aslan Burçları, Ekim ayında kısa seyahatler, küçük toplantılar ve organizasyonlar için şanslı ve fırsatlı zamanlarınız bulunuyor olacak. Uzunca zamandır gitmek istediğiniz yerlere gitmek, biraz zihninizi dinlendirmek için gölkyüzü sizi destekliyor. Ancak ayın ortalarıyla birlikte önemli bir sözleşme için bir imza ve karar aşaması dönemine girebilirsiniz. Bu süreç aynı zamanda yurtdışı seyahat, yabancılar, üniversiteler, organizasyonlar, devlet ve mahkemeleri ilgilendiriyor olabilir. Sosyal medya platformlarında tanıtım yapmak istiyorsanız fırsatları mutlaka değerlendirin derim. Arkadaş gruplarınız arasında küslükler bulunuyorsa bu ay toparlamak için fırsatlarınız bulunucak. Özel hayatınızla ilgiliyse alacağınız sürpiz hediyeler ve itiraflar ruhunuzu doyuracak cinsten.

Başak Burçları: Sevgili Başak Burçları, Ekim ayında parasal konularla ilgili önemli bir sürece giriş yaptığınızı söyleyebilirim. Artan giderleriniz, borçlar ve ödemelerinizi toparlamak için fırsatlar sizinle birlikte. Alamadığınız ödemelerinizi almak, yeni iş fırsatlarıyla karşılaşmak, kendi işiniz için ufak bir yatırım yapıp girişim yapmak için desteklendiğiniz bir zamandasınız. Burada dikkat etmeniz gereken konu önünüzdeki zamanları iyi analiz ederek hareket etmeniz olacaktır. Aşk hayatınız açısından bu ay bazı sırlar açığa çıkacak, birlikteliğinizde birlikteliğinizde önemli bir karar aşamasından geçebilirsiniz. Sağlık açısından dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilir, olası rahatsızlıklarınız varsa ameliyat olabilirsiniz. Kronik rahatsızlıklarınız varsa mutlaka kontrollerinizi bu ay yaptırmalısınız.

Terazi Burçları: Sevgili Terazi Burçları, Ekim ayında adeta tüm gözler sizin üzerinizde. 4 Ekimden sonra kişisel bakımlarınızla yenilik yapmak, imaj ve stil değiştirmek, kıyafet dolabınızı yenilemek için alışverişlere çıkabilirsiniz. Geçtiğimiz aya göre bu ay kendinizi daha net ifade edecek ve farkettiğiniz gizli saklı ne varsa daha aklı başında ve ne istediğini bilir tutumunuzla hayatta ben de varım diyeceksiniz. Ayın ortalarıyla birlikte beraberliğinizde önemli bir sürece girebilirsiniz. Geçtiğimiz aylarda tahamül edemediğiniz ne varsa bu ay bitiş niteliğinde olan enerjiler bulunuyor aman dikkat. Karar vermeden önce evlilik ve ilişki danışmanlarından destek almanızı önerebilirim. Yurtdışına ve başka bir şehre yerleşme gibi bir planınız bulunuyorsa ayın ortasıyla birlikte destek gelecek haberiniz olsun.

Akrep Burçları: Sevgili Akrep Burçları, Ekim ayı başında biraz daha kendi kabuğunuza çekildiğiniz, sanat, kitap yazma ve yaratıcılık içeren pek çok konuyla ilgileneceğiniz özel bir süreçten geçmektesiniz. Dışarıya karşı da sırlı ve gizemli olmak isteyeceksiniz. Geçtiğimiz aylarda önemli sağlık sıkıntısı yaşayan Akrep burçları varsa bu ay toparlanma niteliğinde olacak. Ancak bu ay eşinizin olası rahatsızlıkları ya da özel hayatında sıkıntılar bulunuyorsa ayın ortasıyla birlikte gündem maddeniz olabilir. Parasal konularda oldukça dikkatli olmanız gereken bir süreci yaşarken, yeni bir iş yeri ve görüşme aşamasındaysanız eski iş yerinizden alacaklı olduğunuz parasal konuları göz ardı etmeyin ve hakkınızı arayın derim. Kalbi yalnız olanlar bu ay aşkta bazı gizlilikler var, gelen kişinin hiç farketmediğiniz bir yönü olabilir, 25 Ekimden sonra şans vermek daha yerinde olacaktır.

Yay Burçları: Sevgili Yay Burçları, Ekim ayının şanslı burçları arasında sizi sayalım mı? Eveet uzunca süredir sıkıntı yaşadığınız ne varsa şans, fırsat ve kısmetle birlikte size dönüyor olacak. 4 Ekimden sonra düşüncelerinize çok dikkat edin, bir anda sürpizlerle birlikte gerçeğe dönüşürken bulabilirsiniz. Kalabalık organizasyonlar, evlilik törenleri, konser, yurtdışı, üniversite fırsatları, fuar ve tanıtım amaçlı pek çok etkinliğin içerisinde bulunabilirsiniz. Burada karşınıza çıkan kişiler sizi geleceğe hazırlıyor nitelikte olabilir. Beraberliğinizdeki olası çıkmazlar yerine, çıkış yolları bulabileceğiniz yeni imkan ve yeni yerleşim alanlarına göç etmek için fırsatlarınız bulunacak. Kalbi yalnız olanlarsa ayın ortasıyla birlikte sürpiz bir aşk kapıyı çalabilir. Düşmanlara ve rakiplerinize çok dikkat ediniz. Dostunuzu ve düşmanınızı ayırt ettiğiniz bir süreçten geçeceksiniz.

Oğlak Burçları: Sevgili Oğlak Burçları, Ekim ayında kariyerinizle ilgili yeni şans ve fırsatların bulunduğu bir dönemi yaşayabilirsiniz. Geçtiğimiz ay yöneticilerinizle belki aranızda gerginlikler oluştu ya da kendinizi doğru ifade edemediniz. Bu ay ne istediğinizi tam anlamıyla anlatmak için fırsatlarınız bulunuyor. Bu süreç sizi ayın ortalarıyla birlikte yeni bir kariyer macerasına da götürebilir ya da 2024 yılında başına geçeceğiniz bir projenin alt yapısını hazırlamanıza da vesile olabilir haberiniz olsun. Sağlık anlamında biraz kendinize dikkat etmeniz gereken günlerden geçerken, eviniz içerisinde olabilecek değişiklikler ve gecikmiş bir bahar temizliği de yapabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek istiyorsanız bu ay içerisinde ufak olası operasyonlar atlatabilirsiniz. Aile soyunuzdan büyüklerinizle ilgili sizin ilginizi ve desteğinizi bekledikleri bir dönemden geçtiğinizi de belirtmek isterim.

Kova Burçları: Sevgili Kova Burçları, Ekim ayında yeni sözleşme ve anlaşmalar için şans kapıyı çalacak nitelikte. Kampanyalar, pazarlama ve sosyal medya üzerinde kendi isminizi duyurmak için şanslı bir döngü sizi bekliyor. Bu ay hem kendinizi hem de çocuklarınızı ilgilendiren üniverite ve çeşitli eğitim konularıyla ilgili olan organizasyonların içerisinde olabilir, bazı harcamalar yapabilirsiniz. Devleti ilgilendiren bazı haklarınız ve mahkemelerle ilgili de önemli bir haber alabilirsiniz. Aracınız bulunuyorsa alım satım işlemleri yapabilirsiniz. Taşınmak istiyorsanız yeni bir ev fırsatıyla karşılaşabilirsiniz. Bu ay seyahat organizasyonları ve kısa tatiller için de fırsatlarınız bulunuyor. Özel hayatınız açısındansa eski gördüğünüz değeri özlerken, hayatınız içerisinde açığa çıkacak olan bazı sırlar çevrenizdeki pek çok kişi tarafından konuşulacakmış gibi görünüyor. Çocuklarınızla ilgili ilişkilerinize biraz daha özen göstermelisiniz.

Balık Burçları: Sevgili Balık Burçları, Ekim ayında sağlıksal anlamda etkilendiğiniz ne varsa gündeminizde olabilir. Sadece kendiniz değil, çekirdek ailenizdeki anne ve babanızı ilgilendiren önemli rahatsızlıklarda biraz sizi yorabilir.  Gizli ilerleyen bir rahatsızlık, üreme, göğüs ve ikili organlarınızda oluşabilecek olan hastalıklara açık bir süreçtesiniz. Eğer ki böyle bir döngüden geçiyorsanız önemli tedavi ve operasyonlar geçirebileceğiniz ve istirahat edeceğiniz bir ay sizi bekliyor olabilir. Ekim ayında para kaynaklarınızla ilgili toparlayıcı nitelikte olacak olan bir ay olduğunu belirtirken, özellikle sağlık sıkıntılarınızla ilgili olan giderler ve evinizin içerisinde çıkabilecek arızalar yine de sizi biraz zorlayabilir. Elinizdeki parayı tutmak önemli. Evliyseniz evinizin içerisinde oluşan kavgalar yaşanabilir, bu süreç sizi yeni bir karar alma döngüsüne itebilir. Hemen karar vermeden önce, ilişki danışmanları ve psikologlardan yardım almak önemli.

 

12 burcu sizler için anlattım. Yıldızlar sizinle olsun.
Sevgilerimle

Diğer Tüm Yazılar