Muhteşem, olağanüstü, harika ve çok çok keyifli bir Mayıs ayını geride bıraktık. Önceden Nisan aylarının yeri benim için ayrıydı, şimdi Nisan’ın yanına Mayıs’da eklendi. Tam 6 aydır 6 Mayıs 2024’e kanalize olmuştum, gecem gündüzüm onun meşguliyeti ve hayali ile geçiyordu. Çünkü en iyiyi, en güzelini, en harikasını yapmak için yola çıkmıştım ve bunu başarmalıydım. Harika insanlarla iş birlikleri yaparak yoğun toplantılar, uzun soluklu çalışmalar derken o gün geldi ve yaşandı. Herşey mükemmel oldu. Ve şu an bu yazıları yazarken kalbim ve ruhum o kadar rahat ki… Dediğim her şeyi birebir uyguladık ve gerçekleştirdik. Tüm konuklarımızın çok etkilendiği, çok eğlendiği ve başarıların konuşulduğu bir geceydi. Kısacası 3.kez düzenlediğimiz Nigella Klass Ödülleri Gecesi hakkıyla gerçekleşti ve katılan tüm konuklar yoğun hislerle bu geceyi yaşadılar. Gecemize katılım gösterenler, gelemeyenlere günlerce gecemizin muhteşemliğini anlattılar ve ben her yerde bu övgü dolu sözler karşısında mahcup oluyordum. Gecemizin detaylarını sayfalarımızda tam 180 sayfada anlattık ve o geceye katılamayan herkese dergimiz vasıtasıyla bu geceyi yaşatmak istedik. Gecemize destek olarak benimle gece gündüz çalışan tüm  Klass Team ekibine, ailem başta olmak üzere gecede benimle birlikte sırt sırta çalışan tüm dostlarıma (Mustafa Bozkurt-Tuna Demircan-Bülent Şimşek ve başta Uğur Talayhan olmak üzere tüm Swissotel The Bosphorus İstanbul ekibine) çok ama çok teşekkürler.
Hedeflediğiniz bir şeyi hedeflediğinizden daha iyi bir şekilde ortaya koymak inanılmaz bir haz, inanılmaz gurur verici bir duygu Çok şükür bunu iş hayatımda sıklıkla deneyimliyorum. Çünkü ben hedeflediğim ne varsa o yolda yürürken beni destekleyen birçok insan da yanımda oluyor. Şimdiye kadar pek çok kez yapılmayanı ve yapılamaz denilenleri yaptık. Benim fikirlerim belki de bazen insanlara oldukça uçuk geldi. Ama bu uçuk ve sıradışı fikirler hayata geçtiğinde fark yarattık.
Sıradışı fikirlerin nasıl fark yarattığını ve dünyada çığır açan her şeyin bu fikirlere sahip kişiler tarafından ortaya atılan fikirler olduğunu unutmayın.
Ben de sosyal yaşamın renkli anlarını insanlarla buluşturan bir kişi olarak böyle bir yol izlediğimi düşünüyorum. Her zaman yenilikçi olmanın ve kalıpların dışında düşünmenin peşinden gitmek gerektiğine inanıyorum. Zorluklarla karşılaştığınızda bile bu tutkuyu kaybetmemek önemli. Çünkü büyük başarılar genellikle büyük hayallerin peşinden gitmekle gelir. Sosyal yaşamın çeşitli alanlarında, etkinliklerden, projelere kadar pek çok yerde bu prensibi uygulayarak ilerledim ve her defasında fark yarattığımı gördüm.
Daha önce denemediğimiz yolları denedik, yeni yaklaşımlar geliştirdik ve her seferinde cesur adımlar atarak ilerledik. Bu süreçte karşılaştığımız engelleri aşmak, zorlukları fırsata çevirmek, her zaman beni ve ekibimi daha da motive etti. Bu dergi ve başarıların Diğer Tüm Yazılar