BRETZ Antalya Mağazasıyla Gücüne Güç Katıyor

BRETZ Antalya Mağazasıyla Gücüne Güç Katıyor BRETZ Antalya Mağazasıyla Gücüne Güç Katıyor

Mobilyayı bir sanat eseri gibi işleyen Bretz Mobilya, 45. yılında İstanbul’daki Florya, Nişantaşı, Kalamış ve Göktürk şubelerinden sonra Antalya’daki yeni mağazasını dekorasyon tutkunlarının hizmetine açtı. Kaliteli ve modern mobilyaları Akdeniz Bölgesi’ndeki dekorasyon severlerle Antalya Bretz & Tenda Exclusive mağazasıyla buluşturan Bretz, 2015/2016 Kış koleksiyonuyla da yaşam alanlarına rahat ve gösterişli siluetler sunmaya devam ediyor.

1971 yılında özcan Ata’nın kendi vizyonunu yansıtmak amacıyla ustasından tek başına devraldığı Bretz, bugün Türkiye’de ve yurt dışında sektörün en önemli markalarından biri haline geldi. Bretz Mobilya İstanbul’daki Florya, Nişantaşı, Kalamış ve Göktürk şubelerinden sonra Antalya’da yeni mağazasını dekorasyon tutkunlarının hizmetine açıyor. Akdeniz Bölgesi’ndeki dekorasyon ve mobilya severlerle buluşan Antalya Bretz & Tenda Exclusive mağazası markanın mobilya sektöründeki gücünü gözler önüne seriyor. Ayrıca 2016’da 45. yaşını kutlamaya hazırlanan markanın temiz işçilik ve detaylara verdiği önem yeni koleksiyonunda da görülüyor. 

2015/2016 KIŞ KOLEKSİYONUNDA 
RAHAT VE GöSTERİŞLİ 
SİLUETLER DİKKAT çEKİYOR

“By özcan ATA” tasarımlarıyla da dikkat çeken marka 2015/2016 kış koleksiyonunda modern ve rafine çizgisiyle adından söz ettiriyor. Kış koleksiyonunda kaliteli işçilik ve yalın tasarımların mükemmel dengesini kuran Bretz, tasarımlarında ayrıca en iyi kalite ve kullanıma sahip kumaş ve derilere yer veriyor. 70’li yıllara gönderme yapan Bretz’in yeni koleksiyonunda rahat ve aynı zamanda gösterişli siluetler dikkat çekiyor. Kaliteli ve sofistike Bretz aksesuarlar, yatak örtüleri ve perdeler ise dekorasyonu tamamlayan unsurlar olarak göze çarpıyor. Tasarımlarında geleneksel mobilyaları seven; fakat onlara yenilik katmak isteyenlere farklı alternatifler sunan “Oda Hikayeleri” koleksiyonu Bretz’in Nişantaşı’ndaki showroomunda dekorasyon tutkunlarını bekliyor.