VİDEO HABER/34.Best Model Of The World Dünya'nın En İyi Modellerini Seçti

VİDEO HABER/34.Best Model Of The World Dünya'nın En İyi Modellerini Seçti VİDEO HABER/34.Best Model Of The World Dünya'nın En İyi Modellerini Seçti

Bu yıl 34’üncü kez gerçekleştirilen Best Model of The World yarışması bir kez daha muhteşem bir organizasyona sahne oldu. Kumburgaz Marin Princess Otel’de düzenlenen yarışmaya moda, sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı.

Jüri heyetinin karar vermekte oldukça zorlandığı Best Model of The World yarışmasının sonunda birincilik tacını erkeklerde Lübnan’dan Nader Alayan, kadınlarda ise Azerbaycan’dan Aydan Yeşilbağ taktı. Best Model yarışmalarının kurucusu Erkan Özerman’ın düzenlediği Best Model of The World yarışması 34’üncü yılında muhteşem bir finale sahne oldu. Kumburgaz Marin Princess Otel’de gerçekleşen yarışmaya moda, sanat ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri katılarak unutulmaz bir akşam geçirdi. Walone Fashion defilesi ile başlayan gecede kadın yarışmacılar Walone Fashion Group ve Femina; erkek yarışmacılar ise Torres ve Argento markasının tasarımları ile podyuma çıktı. Bu özel gecenin sunuculuğunu Ece Gürsel, Robert Bams ve Gökay Kalaycıoğlu yaparken yarışmanın koreografisini Asil Çağıl üstlendi. Ünlü Sanatçı Nil Burak’ın yanı sıra Ece Gürsel, İshak Akbay ve Gürcistanlı Rap Star Madlena da etkinlikte sahne alarak konuklara keyifli anlar yaşattı. Büyük bir heyecana sahne olan yarışmada başkanlığını ünlü Organizatör Erkan Özerman’ın yaptığı jüri ekibi finalistler arasında tercih yapmakta bir hayli zorlandı. Yapılan oylama sonucunda erkeklerde Lübnanlı Nader Alayan birinci, Türk yarışmacı Oğuzhan Bolat ikinci, Fransalı Leo P.J Colin üçüncü olurken; kadınlarda Azerbaycanlı Aydan Yeşildağ birinci, Belaruslu Marta Piasliak ikinci ve Türk Oğulşat Gagşalova üçüncü oldu. Dereceye giren isimlerin anons edilmesinin ardından büyük bir sevinç yaşayan yarışmacılar başta Erkan Özerman olmak üzere kendilerini Best Model olmaya layık gören tüm jüri heyetine teşekkür etti.