Afranur Kalaycı Sunuculuktaki Başarısıyla Ödüle Layık Görüldü

Afranur Kalaycı Sunuculuktaki Başarısıyla Ödüle Layık Görüldü Afranur Kalaycı Sunuculuktaki Başarısıyla Ödüle Layık Görüldü

Modellik ve oyunculuk kariyerindeki başarısını sunuculuğa da taşıyan Afranur Kalaycı bu başarısını Klass Medya Grubu bünyesinde yer alan KlassTV YouTube kanalında yayınlanan ‘Kitap Kurdu’ programıyla da sürdürüyor. Kısa sürede başarı yakalayan ve hayran kitlesi oluşturan ‘Kitap Kurdu’ programı Altın Kalite Ödül Töreni’nde kazandığı “Yılın En İyi YouTube Programı’ ödülüyle de başarısını kanıtlarken ödülü programın sunucusu Afranur Kalaycı aldı.  

Crazy Medya tarafından düzenlenen ve yılın en iyilerinin belirlendiği Altın Kalite Ödül Töreni iş, sanat ve medya dünyasından birçok ünlü ismi ödüllendirirken modellik ve oyunculuk kariyerine sunuculuğu da ekleyerek KlassTV YouTube kanalında kısa sürede başarıyı yakalayan Afranur Kalaycı Yılın En İyi YouTube Programı kategorisinde ödülü kucakladı. Fuat Paşa Yalısı’nda muhteşem bir atmosferde gerçekleşen gecede KlassTV YouTube kanalında yayınlanan ‘Kitap Kurdu’ programıyla ödüle kavuşan Kalaycı ödülü gecenin sunucuları Tuğba Özay ve Şenol İpek’in elinden aldı. Alkışlar eşliğinde sahneye gelen ve ödülünü alan Kalaycı, çok kısa bir sürede böylesine bir başarı yakalamaktan gurur duyduğunu belirtirken “Yeni medya organlarından birisi olan dijital platformlar insanların yaratıcılıklarını, becerilerini ve bilgilerini kanıtlamaları açısından çok önemli. Bu anlamda bana güvenen ve bu programı teslim eden başta Klass Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Kapucuoğlu olmak üzere tüm Klass Medya Grubu’na teşekkür ediyorum. Bu başarımın ilk halkası oldu. Umarım yeni halkalar ekleyerek yoluma devam edeceğim.” dedi.