An Eğitim Kurumları: “Yılın Beğenilen Eğitim Kurumu” Ödülünün Sahibi Oldu

An Eğitim Kurumları: “Yılın Beğenilen Eğitim Kurumu” Ödülünün Sahibi Oldu An Eğitim Kurumları: “Yılın Beğenilen Eğitim Kurumu” Ödülünün Sahibi Oldu

Yaratıcı ve inovatif düşünen ve analiz eden bir eğitim anlayışı ile iletişim becerileri gelişmiş bireyler yetiştiren An Eğitim Kurumları “Yılın Beğenilen Eğitim Kurumu” ödülünü kazandı. Nigella Klass Ödülleri gecesinde An eğitim Kurumları adına ödülü başarılı eğitimci ve An Eğitim Kurumları Kurucusu Hasan Tunç aldı.  

Nigella Klass Ödülleri’nde ‘Yılın Beğenilen Eğitim Kurumu’ ödülünün sahibi; uyguladığı eğitim modeli ve alanında uzman eğitim kadrosu ile başarıya giden yolda sağlıklı, erdemli, insancıl, akılcı ve bilimsel düşünen öğrenciler yetiştirmeyi hedefleyen An Eğitim Kurumları’nın oldu. Yaratıcı ve inovatif düşünen ve analiz eden bir eğitim anlayışı ile iletişim becerileri gelişmiş bireyler yetiştiren An Eğitim Kurumları adına ödülü kurumun kurucusu Hasan Tunç aldı. Başarılı eğitimci Hasan Tunç’a ödülünü İtalya medya dünyasının en ünlü ismi Dündar Keşaplı takdim etti. Hasan Tunç, ödülünü aldıktan sonra yaptığı konuşmada “Eğitim adına aldığım bu ödülü “An ailesine” ve doğum gününü kutlayan kızım İrem Tunç’a armağan ediyorum.” dedi. Böyle görkemli bir geceye imza atarak farklı sektörlerden en başarılı isimlerini buluşturan Klass Medya Grubu’na da ayrıca teşekkür eden Hasan Tunç, tören sonrası diğer davetlilerle kokteyl alanında bir araya gelerek sohbet etti. Geceye katılan diğer dostlarıyla da bir araya gelerek keyifli vakit geçiren Hasan Tunç, ödülü ile birlikte çok sayıda fotoğraf çektirerek bu özel geceyi ölümsüzleştirdi.

 
An Eğitim Kurumları: “Yılın Beğenilen Eğitim Kurumu” Ödülünün Sahibi Oldu Hasan Tunç
An Eğitim Kurumları: “Yılın Beğenilen Eğitim Kurumu” Ödülünün Sahibi Oldu Hasan Tunç