Aslı Sipahi & Ali Hacısüleymanoğlu: Balayında Mavi Tur Keyfi Yaptılar

Aslı Sipahi & Ali Hacısüleymanoğlu: Balayında Mavi Tur Keyfi Yaptılar Aslı Sipahi & Ali Hacısüleymanoğlu: Balayında Mavi Tur Keyfi Yaptılar

Daima şık, zarif ve bakımlı haliyle çevresine ışık saçan, sosyal yaşam dünyasının sevilen isimlerinden Aslı Sipahi ile Laila Marine Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ali Hacısüleymanoğlu, balayı için tercih ettiği Ege kıyılarında romantik ve mutlu halleriyle tüm gözleri üstlerinde topladı.  

İş ve sosyal yaşam dünyasının başarılı girişimcilerinden, mücevherler ve değerli taşlar üzerindeki uzmanlığıyla övgüler toplayan Aslı Sipahi ile turizm dünyasının önemli isimlerinden olan Laila Marine Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ali Hacısüleymanoğlu, geçen aylarda dünyaevine girerek aşklarını taçlandırmıştı. Girişimci ruhuyla pek çok kadına örnek olan Aslı Sipahi’nin ve başarılı İş İnsanı Ali Hacısüleymanoğlu’nun balayı için tercihi ise Ege kıyıları oldu. Bodrum ve Göcek’in plajlarında bol bol güneşlenen yeni evli çift bronzlaşmanın keyfini çıkartmayı ihmal etmedi. Düzenli spor hayatıyla sağlıklı ve formda görünen Aslı Sipahi, Ege kıyılarındaki fit haliyle de dikkatleri üzerinde topladı. Tekne ile mavi tura çıkarak keyifli vakit geçiren Aslı Sipahi ve Ali Hacısüleymanoğlu’nun denizdeki şakalaşmaları ise gözlerden kaçmadı. Balayı boyunca güneşin tadını çıkartarak denize giren çift akşamlarını ise romantik yemekler eşliğinde geçirerek aşklarını tazeledi. Hayatlarını birleştirmelerinin heyecanını doruklarda hisseden Aslı Sipahi ve Ali Hacısüleymanoğlu, balayı boyunca romantik ve mutlu halleri ile görenleri kıskandırdı.

AŞKLARI ARKADAŞ ORTAMINDA BAŞLADI
Ortak arkadaş ortamında tanışarak arkadaşlık ilişkisi kuran Aslı Sipahi ve Ali Hacısüleymanoğlu’nun tanışıklıkları kısa bir sürede romantik bir ilişkiye dönüştü. Romantik ilişkileri boyunca birbirinden benzersiz duyguları hissederek pek çok şeyi deneyimleyen Aslı Sipahi ve Ali Hacısüleymanoğlu, büyük bir aşk yaşayarak ilişkilerini doruklarda yaşadı. Kusursuz ilişkilerini resmiyete döken Aslı Sipahi ve Ali Hacısüleymanoğlu, birlikteliklerini evlilikle taçlandırarak bir ömür boyu beraber olmaya “Evet” dedi. Aile bireylerinin ve yakın dostlarının katılımıyla gerçekleşen nikahlarında iyi ve kötü günlerinde beraber olacaklarının sözünü veren Aslı Sipahi ve Ali Hacısüleymanoğlu, yaşadıkları aşkla ve birliktelikleriyle örnek çiftlerden oldu.