Azka Otel’de Ünlü Sanatçılar Sahne Aldı

Azka Otel’de Ünlü Sanatçılar Sahne Aldı Azka Otel’de Ünlü Sanatçılar Sahne Aldı

5 yıldızlı konforlu hizmet sunan Azka Hotel, Azka Sahne’de gerçekleşen konserlerde birbirinden değerli sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ün yanı sıra Hülya Avşar gibi önemli sanatçılara sahnesinde yer veren Azka Hotel, misafirlerinin tatillerine eğlence ve renk katıyor.  

Denize sıfır konumu ile Bodrum’u tam merkezinden yaşamanıza olanak sağlayan bir tatil anlayışı sunan Azka Otel, misafir ettiği sanatçılarla müşterilerine doyasıya eğlenceli saatler sunuyor. Azka Sahne’de gerçekleşen konserlerle birbirinden değerli sanatçılara yer veren
Azka Otel’de sahneye çıkan Safiye Soyman ve Faik Öztürk ikilisi repertuvarları ve esprileri ile tüm misafirlerin kalplerinde coşku yaşattı. Azka Sahne’de unutulmaz bir performansa imza atan ikili, kendilerini dinlemeye gelenlere tam anlamıyla bir müzik ziyafeti çekti. Türk müziğin efsane isimlerinden Hülya Avşar da Azka Otel’de sahne alan sanatçılardandı. Rezervasyonun günler öncesinden dolduğu muhteşem gecede Melih Yazgan imzalı siyah derin göğüs dekolteli elbise ile sahneye çıkan Hülya Avşar, muhteşem fiziği, kusursuz güzelliği ve bitmek bilmeyen enerjisi ile herkesi kendine hayran bıraktı. Yaz boyunca Gülşen, Özcan Deniz, Hülya Avşar, Funda Arar, Safiye Soyman-Faik Öztürk, Kubat, Gülben Ergen ve Kuşum Aydın gibi birçok ünlü sanatçıya ev sahipliği yapacak olan Azka Otel misafirleri unutulmaz geceler yaşarken gündüzleri ise deniz ve güneşin tadını çıkardı.
 
Azka Otel’de Ünlü Sanatçılar Sahne Aldı Safiye Soyman
Azka Otel’de Ünlü Sanatçılar Sahne Aldı Hülya Avşar
Azka Otel’de Ünlü Sanatçılar Sahne Aldı Selin Özsüer, Bülent Kaya, Demir Serter, Özlem Yıldız
Azka Otel’de Ünlü Sanatçılar Sahne Aldı Ali Erler, Ümran Soyman
Azka Otel’de Ünlü Sanatçılar Sahne Aldı Dila-Nilüfer Bulut, Nida Bulut Bozkurt
Azka Otel’de Ünlü Sanatçılar Sahne Aldı Safiye Soyman, Faik Öztürk