Babalarının Anısına Okul Bağışladılar

Babalarının Anısına Okul Bağışladılar Babalarının Anısına Okul Bağışladılar

  Mirasını Yaşatmaya Devam Ediyorlar     Cemiyet hayatının sevilen iş insanlarından Elif Akyazıcı Girgin rahmetli babası Fahrettin Kerim Akyazıcı anısına Hak Vakfı ile Bahçelievler Belediyesi’ne bağışladıkları “Anaokulu, Kadın Merkezi ve Gençlik Merkezi”ni bitirerek Bahçelievler Belediyesi'ne teslim ettiler.  

“Anaokulu, Kadın Merkezi ve Gençlik Merkezi”nin teslim töreninde açılış konuşmasını Bahçelievler Kaymakamı Mehmet Boztepe yaptıktan sonra, Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır’ın yaptığı teşekkür konuşması gerçekleştirdi. Ardından hizmet binasının açılış kurdelesini kızı Elif Akyazıcı Girgin, oğlu Emre Akyazıcı, kardeşi Hamit Akyazıcı, torun Ela Girgin ve minik öğrenciler ile birlikte keserek binayı hizmete açtılar.
 
Nisa Hastanesi Kurucusu ve Hak Vakfı Başkanı rahmetli Fahrettin Kerim Akyazıcı Türkiye'nin ilk ve tek taş camisi Esenler Taş Cami, Aksa Cami, Ali Akyazıcı Cami, yurtlar ve aşevleri yaptırdı. Aile rahmetli babalarının izinden giderek babalarının anısını yaşatmak için eğitim ve hizmet binaları yaptırıyorlar.
 
Rahmetli Sanayici Fahrettin Kerim Akyazıcı’nın anısına kızı Elif Akyazıcı Girgin ,oğlu Emre Akyazıcı ,ve kardeşi Hamit Akyazıcı daha öncede okul, kurs, eğitim merkezi ve erkek öğrenci yurdu yaptırarak merhumun adını yaşatmaya devam ediyorlar.

 
Babalarının Anısına Okul Bağışladılar Emre Akyazıcı, Hamit Akyazıcı, Hakan Bahadır, Elif Akyazıcı Girgin, Ela Girgin
Babalarının Anısına Okul Bağışladılar Emre Akyazıcı, Hamit Akyazıcı, Mehmet Boztepe, Dr. Hakan Bahadır, Elif Akyazıcı Girgin ve minik öğrenciler
Babalarının Anısına Okul Bağışladılar Hamit Akyazıcı, Elif Akyazıcı Girgin, Dr. Hakan Bahadır