Bebeğinizin Cildi Bize Emanet

Bebeğinizin Cildi Bize Emanet Bebeğinizin Cildi Bize Emanet

Biolane’nin yenilikçi ve doğal bebek bakım ürünleri, sektörde deneyimli ve tanınan annelerle bir araya geldi.  

Mert Vidinli’nin ev sahipliğinde Momo Bebeköy'de gerçekleşen etkinlik tüm katılımcılardan tam not aldı. Rachel Araz Kiresepi bebek bakımıyla ilgili deneyim ve düşüncelerini paylaşırken, şu an üçüncü çocuğunu bekleyen başarılı isim, bu özel süreçte anne ve çocuk cildinin ihtiyaç duyduğu özeni vurguladı.
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Başak Namdar yeni doğan bebeklerin cilt sağlığıyla ilgili tüm incelikleri katılımcılara aktarırken, anne adaylarının soruları yanıtladı.
Biolane’nin ebeveyn ve bebeklerinin cildi için en güvenli ve en doğal çözümleri sunmaya devam edeceğini paylaşan Pazarlama Direktörü Buket Darcan’a
Fransa’dan özel olarak gelen marka yöneticileri eşlik etti. Fransa’daki doğumhanelerin %80’inde bulunan Biolane’nin başarısının sırrı için Buket Darcan: ‘Yüksek toleranslı ve dermatolojik olarak test edilmiş ürünleriyle Biolane, ebeveynlerin güvenini kazanmış durumda. Bebeğinizin cildi için en yumuşak ve en uygun aktif bileşenleri doğru dozda seçerek size güvenli ve sade formüller sunuyoruz.’ dedi.
Biolane ürünlerini deneyimleyen katılımcılar arasında Aslıhan Doğan Turan, Güler Doğan,Serap Korkmaz Arslan, Yasemin Şefkatli, Dila Tarkan, Betül Avcı,Elif Özarar, Mihre Mutlu, Asya Basol, Eliz Fındık, Bilge Yenigül, Rüya Büyüktetik, Neva Dürüst, Cemre Kemer, Katre Turan, Esra İnceefe, Tuğçe Postoğlu, Gözde Kahveci, Sandra Lazoğlu bulundu.
 
Bebeğinizin Cildi Bize Emanet Aslıhan Doğan Turan
Bebeğinizin Cildi Bize Emanet Cemre Kemer
Bebeğinizin Cildi Bize Emanet Dila Tarkan
Bebeğinizin Cildi Bize Emanet Eliz Fımdık
Bebeğinizin Cildi Bize Emanet Mert Vidinli - Rachel Araz- Dr. Başak Namdar
Bebeğinizin Cildi Bize Emanet Neva Dürüst
Bebeğinizin Cildi Bize Emanet Yasemin Şefkatli Tatlıses
Bebeğinizin Cildi Bize Emanet Buket Darcan - Şenol Kaya - Melis Özer