Bensu Soral, Doğum Gününü Sosyalben Vakfı İle Paylaşıyor

Bensu Soral, Doğum Gününü Sosyalben Vakfı İle Paylaşıyor Bensu Soral, Doğum Gününü Sosyalben Vakfı İle Paylaşıyor

SosyalBen Vakfı Gönüllü Elçisi Bensu Soral, Hayal Ortağı Olduğu SosyalBen Çocukları İçin Herkesi Desteğe Davet Etti.    

Yeni neslin sosyal toplum kuruluşu, Türkiye’de ve dünyada dezavantajlı bölgelerde yaşayan 7-13 yaş arası çocukların yeteneklerini keşfetmelerini ve geliştirmelerini hedefleyen SosyalBen Vakfı Gönüllü Elçisi Bensu Soral, dünyanın en güzel ritmi, rengi ve heyecanı diye belirttiği SosyalBen Çocukları’na destek olmak için bir kampanya başlattı.
Vakfın çalışmalarına destek olarak, yeteneklerinin farkında güçlü nesillerden oluşan bir toplum vizyonu oluşturmak amacıyla SosyalBen Vakfı için parfümlü çoraplar tasarlayan Bensu Soral, yeni yaşında doğum gününü yeteneklerini keşfeden ve geliştirmeye odaklanan SosyalBen Çocukları ile paylaşmaktan duyduğu heyecanı dile getirdi. Arda, Nesibe, Yakup, Zübeyde ve daha nice SosyalBen Çocuğu’nun yeteneklerinin daha da gelişmesine katkı sağlayacak gelir için herkesi doğum günü kampanyasına davet etti.
Soral, “23 Mart bildiğiniz gibi benim doğum günüm. Dünyanın en güzel ritmi, rengi, heyecanı çocuklarımızın hayal ettikleri yeteneklerini keşfetmeleri ve geliştirmeleri adına #HayaldenGerçeğe diyerek ben de SosyalBen Vakfı Gönüllü elçisi olarak bu sene sizlerden hediye ya da organizasyon istemiyorum. SosyalBen Vakfı Gönüllü Elçisi olarak, SosyalBen Vakfı için açtığım doğum günü kampanyama yapacağınız bağışları heyecanla bekliyorum. Ümidim toplanan bağışlarla taşımalı eğitimin uygulandığı köy okullarında öğrenim gören 7-13 yaş arası çocukların yeteneklerini #HayaldenGerçeğe diyerek gerçeğe kavuşturmak. Haydi hep birlikte geleceğin oyuncuları, senaristleri, dansçıları, bilim insanlarına bir nebze de olsa destek olalım. Daha ulaşacağımız çok okul ve hayallerini gerçeğe dönüştüreceğimiz çok çocuk var. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederim.” diyerek duygularını ifade etti.

 

Bağış linki:
https://iyilikpaylas.org/kampanya/bensu-soral-dogum-gununu-sosyalben-vakfi-icin-paylasiyor