Beykent’in İlk Açık Alışveriş Merkezi “First Avenue” da Yaza Merhaba Etkinliği

Beykent’in İlk Açık Alışveriş Merkezi “First Avenue” da Yaza Merhaba Etkinliği Beykent’in İlk Açık Alışveriş Merkezi “First Avenue” da Yaza Merhaba Etkinliği

Önce ünlü komedyen Yavuz Seçkin stand-up gösterisinde kılıktan kılığa girdi izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi, ardından sevilen sanatçı Bengü muhteşem sahnesiyle izleyenleri büyüledi…  

Beykent’in hemen girişinde konut, ofis ve alışveriş merkezi konseptli First Avenue’de dün gece Bengü rüzgarı esti.
Sahneye önce komedyen Yavuz Seçkin çıktı, Yavuz Seçkin Erol Evgin’den Hakkı Bulut’a kadar pek çok ünlü ismin kılığına girdi. İzleyenlere eğlenceli bir sahne şovu sundu.
Ardından sahneye başarılıı sanatçı Bengü çıktı, First Avenue ziyaretçi akınına uğradı, Bengü’yü izlemeye binlerce kişi geldi.

Anne Bengü’den sanatçı Bengü’ye geçiş yapıyorum…

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan sanatçı “Çocukların yemeklerini yedirip geldim, anne Bengü’den sanatçı Bengü’ye geçiş yapıyorum eve döner dönmez anne moduna geri dönüyorum” dedi.

Kilo vermek disiplin işi…
Konser öncesi basın mensuplarıyla sohbet eden sanatçı, önce bu kadar kısa sürede nasıl bu kadar fit görünebildiğini anlattı. Bengü “Erken yatıp, erken kalkıyorum, 4-5 gün spor yapıyorum, profesyonel isimlerle çalışıyorum ve bilinçsiz hiçbir şey yapmıyorum. Kilo verme işi büyük disiplin istiyor öyle ikinci çocuktan sonra kilolar gitmiyor diye bir şey yok” dedi.

Konserler sebebiyle çocuklarınızdan ayrı kalıyor musunuz sorusuna da “Doğruyu söylemek gerekirse tabii ki aklım onlarda kalıyor ama yemeklerini yedirip geldim, konser biter bitmez de erkenden gideceğim, işlerimi ona göre organize ediyorum” şeklinde cevap verdi.

Bengü iki saate yakın sahnede kalarak First Avenue ziyaretçilerine tam bir müzik ziyafeti sundu.


 
Beykent’in İlk Açık Alışveriş Merkezi “First Avenue” da Yaza Merhaba Etkinliği Yavuz Seçkin
Beykent’in İlk Açık Alışveriş Merkezi “First Avenue” da Yaza Merhaba Etkinliği Bengü