Bina Açıkhava Reklam: ‘Yılın En İyi Açıkhava Reklam Firması’ Seçildi

Bina Açıkhava Reklam: ‘Yılın En İyi Açıkhava Reklam Firması’ Seçildi Bina Açıkhava Reklam: ‘Yılın En İyi Açıkhava Reklam Firması’ Seçildi

Türkiye’de toplam 100 noktada markalara reklam hizmeti veren ve Açık hava reklamı alanında en başarılı şirketler arasında yer alan Bina  Açıkhava Reklam, Klass Ödülleri 2023’te ‘Yılın En İyi Açıkhava Reklam Firması’ ödülünü kazandı. Bina Reklam Kurucusu Bülent Sarıgül, ödülünü yoğun alkışlar eşliğinde alarak Klass ailesine teşekkür etti.  

Akmerkez, Galeria gibi İstanbul’un en çok ziyaretçi çeken lokasyonlarında dijital ekranların satış ve pazarlamasını yapan Bina Açıkhava Reklam, Klass Ödülleri’nde ‘Yılın En İyi Açıkhava Reklam Firması’ ödülünü kazandı. İstanbul, Bodrum, Çeşme ve Ankara’da faaliyet gösteren ve Türkiye’de toplam 100 noktada markalara reklam hizmeti veren Bina Açıkhava Reklam Kurucusu Bülent Sarıgül, ödülünü alkışlar eşliğinde almak üzere sahneye davet edildi. Yeni projelerle sektörünü büyütmeyi ve daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflediğini belirten Bülent Sarıgül, ödülünü Erpa Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Duygu Ölmez’in elinden büyük bir mutlulukla aldı. Sarıgül, ödülü aldıktan sonra yaptığı konuşmada çalışanlarına ve Klass ailesine teşekkür ederek başarılarının sırrının ekip çalışmasında yattığını söyleyerek bu ödülün kendisini daha çok çalışmaya ve daha çok üretmeye teşvik ettiğini belirtti. Tören sonunda ödül alan isimleri tebrik eden başarılı İş adamı Bülent Sarıgül, iş dünyasından yakın dostlarıyla da bir araya gelerek başarısını kutladı.