Bingo ‘Tertemiz Duyguların Sponsoru’ oldu

Bingo ‘Tertemiz Duyguların Sponsoru’ oldu Bingo ‘Tertemiz Duyguların Sponsoru’ oldu

Türkiye Voleybol Federasyonu ile Bingo arasındaki resmi sponsorluk imza töreninde, ünlü isimler heyecana ortak oldu. A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar, A Milli Kadın Voleybol Takımı Oyuncuları Hande Baladın ve Gizem Örge de bu özel törende yer alarak, duygularını paylaştı. Merve Oflaz, Mina Ceran, Nisa Ceran, Serap Korkmaz Arslan, Zeynep Soylu, İsmail Polat ve Nihal Kanık gibi ünlü isimler büyük heyecana ortak oldu.  

Hızlı tüketim sektörünün lider global oyuncularından Hayat, Bingo markasıyla Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımları’nın resmi sponsoru oldu. Bingo, Kadın Milli Takımlar ile gerçekleştirdiği birliktelik kapsamında ‘Tertemiz Duyguların Sponsoru’ olurken, törene A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar, A Milli Kadın Voleybol Takımı Oyuncuları Hande Baladın ve Gizem Örge de katıldı. Merve Oflaz, Mina Ceran, Nisa Ceran, Serap Korkmaz Arslan, Zeynep Soylu, İsmail Polat ve Nihal Kanık gibi ünlü isimler büyük heyecana ortak oldu.

İmza töreni; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Hayat Kimya Türkiye Genel Müdürü Özgür Kölükfakı ve Hayat Kimya Ev Bakım Kategorisi Global Pazarlama Direktörü Nazlı Malatyalı, A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar, A Milli Kadın Voleybol Takımı Oyuncuları Hande Baladın ve Gizem Örge, TVF Yönetim Kurulu Üyeleri, Hayat Türkiye yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 
Bingo ‘Tertemiz Duyguların Sponsoru’ oldu Gizem Örge_Eda Erdem Dündar_Hande Baladın
Bingo ‘Tertemiz Duyguların Sponsoru’ oldu İsmail Polat
Bingo ‘Tertemiz Duyguların Sponsoru’ oldu Merve Oflaz
Bingo ‘Tertemiz Duyguların Sponsoru’ oldu Merve Toy
Bingo ‘Tertemiz Duyguların Sponsoru’ oldu Nisa Ceran
Bingo ‘Tertemiz Duyguların Sponsoru’ oldu Nihal Kanık
Bingo ‘Tertemiz Duyguların Sponsoru’ oldu Serap Korkmaz Arslan
Bingo ‘Tertemiz Duyguların Sponsoru’ oldu Setenay Cankat
Bingo ‘Tertemiz Duyguların Sponsoru’ oldu TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Hayat Kimya Ev Bakım Kategorisi Global Pazarlama Direktörü Nazlı Malatyalı, Hayat Kimya Türkiye Genel Müdürü Özgür Kölükfakı
Bingo ‘Tertemiz Duyguların Sponsoru’ oldu Zeynep Soylu