Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği Beşinci Anaokulu’nun Açılışını Gerçekleştirdi

Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği Beşinci Anaokulu’nun Açılışını Gerçekleştirdi Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği Beşinci Anaokulu’nun Açılışını Gerçekleştirdi

Okul öncesi eğitim imkânı bulamayan çocuklar için önemli projeler gerçekleştiren Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği beşinci anaokulunun açılışını gerçekleştirdi. Kartal Cumhuriyet İlköğretim Okulu bahçesinde düzenlenen törene iş ve siyaset dünyasının önemli isimleri katıldı.  

Sinem Nefesoğlu tarafından kurulan, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un kurucu üye olarak yer aldığı Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği beşinci anaokulunun açılışını gerçekleştirdi. Kartal Cumhuriyet İlköğretim Okulu bahçesinde yapılan açılış törenine iş ve siyaset dünyasının önemli isimlerinin yanı sıra dernek yöneticileri de tam kadro olarak katıldı. Açılış töreninde okul için bağışta bulunan iş insanı Recep Ali Keydal’a Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt teşekkür plaketi sundu. Derneğin Kurucu Başkanı Sinem Nefesoğlu’na da Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Tüysüz tarafından bir ödül takdim edildi. Sinem Nefesoğlu yaptığı konuşmada İstanbul’un tüm ilçelerine anaokulları kazandırmaya devam edeceklerini bir kez daha belirterek tüm yönetim kurulu üyelerine ve iş insanı Recep Ali Keydal’a katkılarından dolayı teşekkür etti. Açılış etkinliği minik öğrencilerin hazırladığı sürpriz gösteriler ve hediye sunumunun ardından sona erdi.