Boğaz'ın Yeni Gözdesi Kalamata, Özel Bir Davet İle Kapılarını Açtı

Boğaz'ın Yeni Gözdesi Kalamata, Özel Bir Davet İle Kapılarını Açtı Boğaz'ın Yeni Gözdesi Kalamata, Özel Bir Davet İle Kapılarını Açtı

Adını ve bereketini çilingir sofralarının baş tacı olan kalamata zeytininden alan Kalamata, Akaretler’den sonra yeni yerinde misafirlerine kapısını açtı. Boğazın İncisi Sortie’nin içinde sevenleriyle buluşan mekan, özel bir davet ile sezona “Merhaba!” dedi.  

Eksen Group'un patronları Erol-Varol Kaynar kardeşlerin sahibi olduğu mekan İstanbul eğlence hayatına yeniden bir heyecan getirdi. Eğlence sektörünün duayen ismi Ergun Yıldız’ın ev sahipliğinde gerçekleşen gecede Hande Yener, Berksan, Saba Tümer, modacı Hakan Akkaya, Bige Çalışkan, Binnaz Avcı ve eşi Murat Metin Acar gibi pek çok ünlü isim göze çarptı. Şık ve kendine özgün dekorasyonu, yenilenen zengin menüsü, büyüleyici İstanbul manzarası ve Yunan taverna konseptiyle konuklarına keyifli saatler vadeden mekanda davetliler Kosta&Tuba ikilisinin Rum ve Türkçe müziğini harmanlayan geniş repertuarı eşliğinde gönüllerince eğlendi.

HANDE YENER TABAK KIRDI ROCK SÖYLEDİ
Gecenin ilerleyen saatlerinde Grek müziği eşliğinde tabak kıran Hande Yener, ayrıca sürpriz yaparak Prenslerin Öcü rock grubuyla sahnede etkileyici bir performans sergiledi.
Prenslerin Öcü ile yeni bir proje için buluştuklarını belirten Yener, “Onlar uzun zamandır sahnedeler ama tanışmamız yeni oldu. Sosyal medya sayesinde tanıştık. Ben şarkılarını YouTube’da keşfettim. Rock müzik zaten tekrar geri geliyor. Bu akşam benim davetim üzerine gelip sahneye çöktük. Prenslerin Öcü ile birlikte bana da büyük kan geldi. Rock, rap fark etmez önemli olan müzikte kalite. Hepsi olsun ama iyi olsun” diye konuştu.

 
Boğaz'ın Yeni Gözdesi Kalamata, Özel Bir Davet İle Kapılarını Açtı Erol-Varol Kaynar
Boğaz'ın Yeni Gözdesi Kalamata, Özel Bir Davet İle Kapılarını Açtı Bige Çalışkan,Hakan Akkaya
Boğaz'ın Yeni Gözdesi Kalamata, Özel Bir Davet İle Kapılarını Açtı Ergun Yıldız,Saba Tümer
Boğaz'ın Yeni Gözdesi Kalamata, Özel Bir Davet İle Kapılarını Açtı Hande Yener