Btb Tours: “Yılın En İyi Turizm Markası” Ödülünün Sahibi Oldu

Btb Tours: “Yılın En İyi Turizm Markası” Ödülünün Sahibi Oldu Btb Tours: “Yılın En İyi Turizm Markası” Ödülünün Sahibi Oldu

Türkiye’nin en güvenilir markalarından biri olan Dubai merkezli Türk seyahat acentesi BTB Tours, Klass Ödülleri’nde ‘Yılın En İyi Turizm Markası’ ödülüne layık görüldü. BTB Tours Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Gözcü, Klass Medya Grubu’na teşekkürlerini sunarak alkışlar eşliğinde ödülünü aldı.  

Türkiye’nin en güvenilir markalarından biri olan Dubai merkezli Türk seyahat acentesi BTB Tours, Klass Ödülleri’nde ‘Yılın En İyi Turizm Markası’ ödülünün kazananı oldu. Türk turizminin yurt dışındaki temsilcilerinden BTB Tours Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Gözcü, ödülü almak üzere alkışlarla sahneye çıktı. Sektörün en iyi markalarından biri olarak gecenin sunucusu Ebru Akel’in takdimiyle ödülü alan BTB Tours Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Gözcü’nün mutluluğu gözlerinden okundu. Törende açıklamalarda bulunan Gözcü, “Her geçen gün daha iyi bir konuma geliyoruz. Bir Türk firması olarak özellikle Dubai turizminde yön ve trend belirleyici olmaktan büyük gurur duyuyoruz” dedi. Sedat Gözcü aldığı ödülü BTB Tours’ta birlikte çalıştığı ekip arkadaşlarına ithaf etti: “Bu ödülü durmaksızın çalışan bütün ekip arkadaşlarıma armağan etmek istiyorum. Bu ödüller, onların başarısı. Yılın En İyi Turizm Markası ödülüne bizi layık gören Klass Medya Grubu’na, tüm BTB Tours ailesi olarak teşekkür ediyorum.” dedi.