Burak Deniz’in yer aldığı Lufian'ın Yeni Sezon Reklam Filmi yayınlandı: "Kendin olduğun her an Lufian”

   Burak Deniz’in yer aldığı Lufian'ın Yeni Sezon Reklam Filmi yayınlandı:   "Kendin olduğun her an Lufian”     Burak Deniz’in yer aldığı Lufian'ın Yeni Sezon Reklam Filmi yayınlandı: "Kendin olduğun her an Lufian”

Kendine özgü çizgisi ve anı yakalayan tasarımlarıyla dikkat çeken Lufian, ünlü oyuncu Burak Deniz’in rol aldığı yeni reklam filmini yayınladı. “Kendin Olduğun Her An Lufian” sloganıyla hissederek yaşamanın önemini vurgulayan reklam filmi; 2024 İlkbahar / Yaz Koleksiyonunun outdoor şıklığı ve rahatlığını öne çıkaran casual kombinlere yer veriyor. 

ürkiye’nin öncü giyim markalarından Lufian, toprak tonlarıyla şekillenen 2024 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu’nu konu aldığı yeni reklam filmini izleyicilerle buluşturdu. Ünlü oyuncu Burak Deniz’in başrolünü üstlendiği reklam filminde; Lufian’ın yeni koleksiyonuyla şekillenen doğayla uyumlu renklerde; casual, outdoor ve şık kombinler ön plana çıkıyor.  

 

Burak Deniz’in “Ağırdan alalım mı biraz?” sözleriyle başlayarak hissetmenin önemini vurgulayan reklam filminde, denizden sakin ve kendinden emin adımlarla çıkan ünlü oyuncunun “hiçbir anı kaçırmadan” zamanı yavaşlattığı, durdurduğu ve her anı hissettiği sahnelere yer veriliyor. Lufian’ın şık, rahat ve zamansız kombinleriyle yaşanılan her anın çok değerli olduğunu anlatan reklam filmi, Burak Deniz’in anda olduğunu izleyiciye de hissettiriyor.