Burberry Harrods'u Şövalye Mavisine Dönüştürüyor

  Burberry Harrods'u Şövalye Mavisine  Dönüştürüyor Burberry Harrods'u Şövalye Mavisine Dönüştürüyor

Burberry'nin keşif ve doğaya adanmış mirasını kutlayarak, modern İngiliz lüks markası ünlü alışveriş merkezi Harrods'u bir ay boyunca mavi şövalye temasına dönüştürüyor. Bu özel işbirliğini kutlamak için gerçekleştirilen davete Türkiye’den ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü katıldı.  

Ünlü kaşifleri giydirmekten maceraperestler için ekipman üretmeye kadar, doğa ve açık havayı  her zaman DNA'sının bir parçası haline getiren Burberry,. Harrods işbirliği ile de markanın tarihi mirasını sergiliyor.

CADDEDEN GÖRÜLÜYOR 
 
Burberry'nin keşif ruhunun hayata geçişine tanık olmak için Brompton Road'a adım atın. Harrods'un ünlü yeşil tenteleri, Burberry ekosesiyle yeniden tasarlanırken, pencereler gergi ipleri, dökümlü su geçirmez kumaşlar ve karabinalar gibi açık havadaki doğa aktivitelerinden ilham alan kamp bileşenleriyle süslendi.

ŞÖVALYE MAVİSİ GECELER
  
Harrods'un dış cephesi geceleri, Kreatif Direktör Daniel Lee tarafından tanıtılan ve markanın yeni imza rengi olan şövalye mavisiyle aydınlatılıyor.
  
BURBERRY PIKNİĞİ
 
Şubat ayı boyunca, şövalye mavisi bankların bulunduğu özel piknik alanının yanı sıra 5. Kapı'da yer alan Burberry yiyecek kamyonunda sunulan İngiliz hamur işleri ve sıcak içeceklerden oluşan menü ziyaretçilerin içini ısıtıyor.

İÇERİYİ KEŞFEDİN
 
Harrods'un içinde ziyaretçiler, özel yapım şövalye şişe açacağı ve sıcak su şişesi de dahil olmak üzere klasik İngiliz doğa yürüyüşü aksesuarları sunan Burberry Kamp Köşesi'ni keşfediyor. Kamp köşesinde ayrıca, “Open City “ yardım derneği ile işbirliği içinde Knightsbridge'in sınırlı sayıda üretilen yön bulma haritası ve kaşifler arasında popüler bir şekerleme olan Romney's Kendal Mint Cake yer alıyor.

Pop-up alanlarının yanı sıra, ziyaretçiler özel bir yağmurluk alanını keşfederek Burberry'nin zengin tarihinde büyülü bir yolculuğa çıkıyor. İkonik Burberry trençkotlarından oluşan bir koleksiyonun sergilendiği bu alan, markanın saygın mirasını ve geçmişini eksiksiz bir şekilde sergiliyor.

ÖZEL BİR KOLEKSİYON
 
Ziyaretçiler, 6. Kapı ve 9. Kapı'da bulunan iki yeni pop-up alanında ve Harrods web sitesinde, Şubat ayı boyunca Harrods'a özel 40'tan fazla Burberry tasarımından oluşan kapsül koleksiyonu keşfetme fırsatı buluyor. Kadın giyim, erkek giyim, çocuk giyim ve aksesuarlardan oluşan ürün yelpazesinde nappa deriden üretilmiş yeni Knight çanta, Chess ve Rocking Horse çantaların yeni versiyonları, yeni bir renk seçeneğiyle Box spor ayakkabı ve özel gözlük modelleri yer alıyor.

175 YILLIK İNGİLİZ MÜKEMMELLİĞİ
Burberry ve İngiltere’nin ikonik alışveriş destinasyonu Harrods arasındaki ortaklık, Harrods'un 175. yıldönümü kutlamalarının açılış anına işaret ediyor. Bu önemli yıldönümü, Harrods'un ünlü Knightsbridge adresinde açılmasından bu yana geçen 175 yılı kutluyor.
Burberry, yıldönümünü kutlamak için, her biri minyatür el işlemeli bir fular takan, yalnızca Harrods'da satışa sunulan 175 adet imzalı ayıcık tasarladı.  Buna ek olarak Burberry, şövalye mavisi renginde sınırlı sayıda üretilen Burberry piknik battaniyesi ve kampçılıktan ilham alan benzersiz bir ürün seçkisi içeren özel bir Harrods sepeti hazırladı.

HARRODS'UN YEŞİL ADAMLARI ŞÖVALYE MAVİSİ EKOSEYLE YENİDEN YORUMLANDI
 
Burberry, Harrods'un dünya çapında üne sahip geleneksel yeşil üniformalarını Daniel Lee'nin İlkbahar 2024 koleksiyonunda tanıttığı yeni bir desen olarak sunulan şövalye mavisi ekoseyle yeniden yorumluyor. Bu, Harrods'un yeşil üniformalarının bir moda evi tarafından ilk kez yeniden tasarlanması anlamına geliyor.
 
DİJİTAL VAHŞİLİK
Harrods'un cephesinin ilk kez yeniden yaratılışı, popüler platform Roblox'ta sanal olarak deneyimlenebilecek. Burberry'nin Roblox'ta ikinci kez başlattığı bu deneyim, oyuncuların sürükleyici sanal ortamı keşfetmelerine ve özel