By Mustafa Organizasyon: “Yılın Organizasyon&Event Firması” Ödülü’ne Layık Görüldü

By Mustafa Organizasyon: “Yılın Organizasyon&Event Firması” Ödülü’ne Layık Görüldü By Mustafa Organizasyon: “Yılın Organizasyon&Event Firması” Ödülü’ne Layık Görüldü

Türkiye’nin en önemli etkinliklerinde imzası bulunan ve organizasyon alanında Türkiye’nin en başarılı isimleri arasında yer alan By Mustafa Organizasyon Sahibi Mustafa Bozkurt, Klass Ödülleri’nin organizasyonunu üstlenirken aynı zamanda gecede ‘Yılın Organizasyon&Event Firması’ ödülüne layık görüldü.  

Ünlü isimlerin ve sosyal yaşam dünyasının katıldığı önemli etkinliklere imza atan ve organizasyon alanında Türkiye’nin en başarılı isimleri arasında yer alan By Mustafa Organizasyon firmasının sahibi Mustafa Bozkurt, Klass Ödülleri’nin de organizasyonunu üstlenerek konukların muhteşem bir gece geçirmesini sağladı. Bir kez daha kusursuz bir organizasyon gerçekleştiren Mustafa Bozkurt, törende aynı zamanda ödüle layık görüldü. ‘Yılın Organizasyon&Event Firması’ ödülüne layık görülen başarılı iş insanı gecede büyük bir gurur yaşadı. Ödülünü sahnelerin en renkli isimlerinden olan Faik Öztürk’ün ellerinden alan Mustafa Bozkurt, başta Klass Medya Grubu olmak üzere tüm konuklara teşekkür etti. Bundan sonraki süreçte de görkemli organizasyonlara imza atmaya ve ünlü isimleri bir araya getirmeye devam edeceklerini belirten Mustafa Bozkurt, törenin ardından after party etkinliğinde yakın arkadaşlarıyla eğlenerek günün yorgunluğunu attı.