Can Güzey-Osman Karahan / Yakın Dostlar Nişantaşı’nda Buluştu

Can Güzey-Osman Karahan / Yakın Dostlar Nişantaşı’nda Buluştu Can Güzey-Osman Karahan / Yakın Dostlar Nişantaşı’nda Buluştu

7/27 Design Yönetim Kurulu Başkanı Can Güzey, yakın dostu olan ünlü Avukat Osman Karahan ile Nişantaşı’nda objektifimize konuk oldu. İki ünlü isim Nişantaşı’nda gerçekleştirdikleri bir iş toplantısı sonrası bir araya geldi. Güzel havayı fırsat bilerek bir süre yürüyüş yapan ikili daha sonrasında bir mekâna geçerek kahve eşliğinde iş konusunda koyu bir sohbete daldı.  

İmza attığı şık ve fonksiyonel tasarımlarla mimari sektöründe adını duyuran ve kurucusu olduğu 7/27 Design ile birçok başarılı projeyi gerçekleştiren ünlü Mimar Can Güzey, yoğun iş temposuna ara vererek son dönemde adından söz ettiren başarılı Avukat Osman Karahan ile buluştu. Bir süre ayak üstü sohbet eden yakın dostlar daha sonra güzel havayı fırsat bilerek caddeleri turladı. Mağazaların vitrinlerini ve bahar koleksiyonlarını inceleyen iki yakın arkadaş alışveriş yapmayı da ihmal etmedi. Nişantaşı sokaklarında şık tarzları ile beğeni toplayan ikili enerji dolu halleriyle de dikkat çekti. Uzun süre sonra bir araya gelmenin sevincini paylaşan yakın arkadaşlar daha sonrasında bir mekâna geçerek kahve eşliğinde bol kahkahalı bir sohbet gerçekleştirdi. Yaklaşan yaz mevsimi öncesi yeni projeleri konusunda fikir alışverişinde bulunan iki isim yeni yatırım fırsatları konusunda da birbirlerine tavsiyelerde bulundu. Birlikte keyifli bir sohbet gerçekleştiren Mimar Can Güzey ve Avukat Osman Karahan daha sonra mekândan ayrılarak Nişantaşı’ndaki alışveriş turuna devam etti. Birbirlerine en kısa sürede yeninden buluşma sözü veren ikili daha sonra araçlarıyla Nişantaşı’ndan ayrıldı.