Demet Sabancı Çetindoğan’dan Başarım Sensin Derneği’ne Destek

Demet Sabancı Çetindoğan’dan Başarım Sensin Derneği’ne Destek Demet Sabancı Çetindoğan’dan Başarım Sensin Derneği’ne Destek

Maddi olarak fırsat eşitsizliği yaşayan başarılı üniversite öğrencilerine destek sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdüren Başarım Sensin Derneği’ne İş İnsanı Demet Sabancı Çetindoğan’dan anlamlı bir destek geldi.

Başarım Sensin Derneği, 2013 yılında kurulduğu günden bu yana fırsat eşitsizliği yaşayan başarılı üniversite öğrencilerine çeşitli alanlarda destekler sağlıyor. Her yıl bu anlamda farklı etkinlikler düzenleyen dernek, pandemi nedeniyle içinde bulunduğumuz bu zorlu günlerde eğitim fonuna kaynak sağlamak amacıyla yeni bir online projeye daha imza atıyor. İş İnsanı Demet Sabancı Çetindoğan’ın yeni girişimi "Shopstarwomen.com" üzerinden seçilen bazı ürünlerin 1-10 Mart tarihleri arasındaki satış geliri Başarım Sensin Derneği’nin eğitim fonuna aktarılacak.

Şule Argüder’in başkanlığını yürütmekte olduğu Başarım Sensin Derneği’nin geliştirdiği eğitim fonu ile Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp ve Çapa Tıp Fakültesi’ndeki başarılı ancak fırsat eşitsizliği yaşayan öğrencilere burs imkanı sağlanacak.