Denizbank İstanbul Wildcats: ‘Yılın En İyi Espor Kulübü’ Ödülünü Kazandı

Denizbank İstanbul Wildcats: ‘Yılın En İyi Espor Kulübü’ Ödülünü Kazandı Denizbank İstanbul Wildcats: ‘Yılın En İyi Espor Kulübü’ Ödülünü Kazandı

Türkiye’yi espor alanındaki başarısıyla uluslararası arenada profesyonelce temsil eden, kısa sürede kazandığı sayısız şampiyonluklarla Türkiye’yi gururlandıran DenizBank İstanbul WildCats, ‘Yılın En İyi ESpor Kulübü Ödülü’nü almaya hak kazandı.  

Espor alanındaki başarısıyla Türkiye’yi uluslararası arenada da en iyi şekilde temsil eden, Türkiye’de ve dünyada kısa sürede kazandığı sayısız şampiyonluklarla göğsümüzü kabartan, DenizBank İstanbul WildCats, ‘Yılın En İyi ESpor Kulübü Ödülü’nü almaya hak kazandı. DenizBank İstanbul Wildcats adına ödülü Denizbank İstanbul Wildcats kurucularından Murat Ergin aldı. Uluslararası turnuvalarda önemli başarılar kazanarak bu alanda birçok kupayı Türkiye’ye getiren DenizBank İstanbul Wildcats adına ‘Yılın En İyi ESpor Kulübü’ ödülünü alan başarılı iş insanına ödülünü Çankaya Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı, 22. ve 23. Dönem Milletvekili Prof. Dr. Zeynep Karahan Uslu takdim etti. Murat Ergin yaptığı konuşmada, “Dünyanın en büyük espor kulübü olarak Türkiye ve yurt dışında ülkemizi gururla temsil ederek başarılara imza atmaktan duyduğumuz hazzın tarifi yok. Bu başarıda tüm DenizBank İstanbul Wildcats ekibinin payı büyük. Wildcats, başarılar, şampiyonluklar ve kupalarla dolu macerasına devam edecektir. Başarımız sürprizler ve ilklerle sürecektir” dedi.