Doğa Sigorta, Acentelerini Sırbistan Belgrad’da Ağırladı

Doğa Sigorta, Acentelerini Sırbistan Belgrad’da Ağırladı Doğa Sigorta, Acentelerini Sırbistan Belgrad’da Ağırladı

Doğa Sigorta, acentelerini yurt içi ve yurt dışı motivasyon gezileriyle desteklemeye devam ediyor. Kurum yöneticilerinin de katıldığı bu seyahatler, acenteler ile bir arada geçirilen keyifli vakitler, birlik ve beraberlik ruhunu her daim taze tutuyor. Doğa Sigorta bu kez de hedeflerini gerçekleştiren acentelerini, 24-27 Nisan tarihlerinde Sırbistan’a başkentlik yapan Balkanların en büyük kenti Belgrad’da ağırladı. Türkiye’nin farklı bölgelerinde yer alan acenteler için özel bir program içeriği hazırlandı ve 4 gün boyunca katılımcılar, şehrin tadını çıkardı. Tur organizasyonuna Doğa Sigorta’dan Genel Müdür Coşkun Gölpınar, Genel Müdür Yardımcısı Adnan Sığın, Acenteler ve Bankasürans Müdürü Tolga Arslan, İç Anadolu Bölge Müdürü Fatma Koçoğlu, Pazarlama ve Performans Satış Müdürü Murat Dilaver ve Kurumsal İletişim Müdürü Seda Güler de eşlik ettiler.  

İlk gün, havaalanından otele panoramik bir tur ile şehirle tanışılan, ikinci gün Tesla Müzesi, Zemun, Yugoslavya Müzesi ve Tito’nun Mozolesi’nin ziyaret edildiği turun üçüncü gününde Belgrad’ın eşsiz tarihi keşfedilmeye devam edildi. Karlofça Antlaşması’nın gerçekleştiği Sremski Karlovci ziyareti ardından, Novi Sad, Petrovaradin Kalesi, Zmaj Jovina Caddesi, Belediye Binası, Özgürlük Meydanı, Svetozar Miletiç Heykeli, Kotilik Katedrali ziyaretleri gerçekleştirildi.
Belgrad’ın sayılı 5 yıldızlı otellerinden, şehir merkezine en yakını Metropol Palace Hotel’de konaklanan turda, misafirler kendilerine ait zamanlarda da şehri keşfetme, alışveriş yapma fırsatını kolayca buldular.
Öğle ve akşam yemeklerinin şehrin ünlü restoranlarında gerçekleştiği seyahat boyunca konuklar farklı lezzetler deneyimlerken eşsiz manzaralar karşısında hoşça vakit geçirdiler.
Üçüncü akşam Geleneksel Sırp Gecesinde Doğa Sigorta yöneticileri ve acenteler, bölgeye özgü müzikler ve danslar eşliğinde neşeli bir akşam yaşadılar. 
Programın son günü, güzel bir bahar havasında şehrin en güzel manzaraları eşliğinde Kalemegdan, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Fikirbayır, Stambol Kapısı Sava ve Tuna Nehirlerinin birleştiği nokta, Bayraklı Camii, Mihaliova Caddesi ziyaretleri ile tamamlandı.
Sırbistan’ın tarihi ve doğal güzelliklerine hayran kalan, tur programını çok keyifli ve özenli bulan katılımcı acenteler, bu vesile ile yeni dostluklar da başlattılar. Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar bu seyahate dair duygu ve düşüncelerini şu şekilde dile getirdi: “Yaklaşık 7000 yıllık geçmişi ile Avrupa’nın en eski şehirlerinden biri olan Belgrad’dan acentelerimizle yeni, güzel anılar biriktirerek ayrıldık. Her yıl düzenli olarak, hedeflerini gerçekleştiren acentelerimizle 3-4 seyahat programımız mutlaka oluyor. Bu seyahatlerde acentelerimiz ve kurum yöneticilerimiz uzunca bir süreyi hep beraber geçirerek iletişim bağlarımızı daha da kuvvetlendirmekteler. Gezilerin hoşça sohbetler yanı sıra önemli iş ve iş birliği fırsatları gündeme gelmesine de olanak sağladığını görmekteyiz. Yıl boyunca hedeflerine ulaşmak için yoğun bir iş planına tabi kalan acentelerimizle keyifli sohbet ve gezi ortamlarında gerçekleşen buluşmalarımızda onların birçok yeni öneri ve fikirlerini de dinleme fırsatı buluyoruz. Ayrıca, onlar arasında kurulan yeni bağlar, yöneticilerimizle ilerlettikleri iletişimleri de kurum sinerjimize büyük katkı sağlıyor. Doğa Sigorta olarak acenteler için düzenlediğimiz yurt içi ve yurt dışı motivasyon gezilerini sürdürerek, acente iletişimimizi güçlendirmeye devam edeceğiz.”