Doğa Sigorta, Galatasaray Spor Kulübü Yardımlaşma Ve Dayanışma Sandığının Geleneksel Kahvaltısına Sponsor Oldu.

Doğa Sigorta, Galatasaray Spor Kulübü Yardımlaşma Ve Dayanışma Sandığının Geleneksel Kahvaltısına Sponsor Oldu. Doğa Sigorta, Galatasaray Spor Kulübü Yardımlaşma Ve Dayanışma Sandığının Geleneksel Kahvaltısına Sponsor Oldu.

Spora ve sporcuya destek olmayı misyon edinmiş olan Doğa Sigorta, Galatasaray Spor Kulübü’nün yan kuruluşu Galatasaray Spor Kulübü Yardımlaşma ve Dayanışma Sandığı’nın 10 Şubat günü Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşen geleneksel kahvaltı davetine sponsor oldu.    

Geçmiş yıllarda Galatasaray Spor Kulübü’nün erkek basketbol takımının isim sponsorluğunu da üstlenmiş olan Doğa Sigorta, kulübün geleneksel etkinlik ve yeni projelerinde de her daim yerini almayı prensip ediniyor.
 
Galatasaray Yardımlaşma ve Dayanışma Sandığı Başkanı Oral Yılmaz'ın ev sahipliğinde düzenlenen organizasyona Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, İkinci Başkan Metin Öztürk ve 1905 GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu da katıldı.
Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı ve Galatasaray Sportif A.Ş. Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Kırmızı’ya katkıları için Başkan Dursun Özbek tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.
Organizasyonda Galatasaray Spor Kulübü Yardımlaşma ve Dayanışma Sandığı'nın yeni üyelerine de onur belgeleri verildi.