Dünya Starlarını Türkiye’de Buluşturacak Roca Müzik Festivali İçin Geri Sayım Başladı

Dünya Starlarını Türkiye’de Buluşturacak Roca Müzik Festivali İçin Geri Sayım Başladı Dünya Starlarını Türkiye’de Buluşturacak Roca Müzik Festivali İçin Geri Sayım Başladı

R&B müziğin kalitesini dünyaya göstermek için düzenlenen Roca Müzik Festivali, 10 Temmuz’da Life Park İstanbul’da gerçekleşecek. Festivalde yerli ve yabancı birçok R&B starı sahne alırken, DJ performanslarıyla eğlence dolu anlar yaşanacak.     

10 Temmuz’da Life Park İstanbul’da gerçekleşecek olan Roca Müzik Festivali’nde dünyanın tanınmış starlarından 6ix9ine,  NLE Choppa, Swae Lee, Sheck Wes gibi isimler yer alırken, Türk Rap müziğinin ünlü isimlerinden Çakal&Reckol, Bege gibi isimler sahne alacak. Performansıyla konukları coşturacak ünlü Dj’lerden Zoey Hasselbank, Shebi, Dj Big G, DJ Blaze, Smallmoney, Emiralı gibi isimlerle, konukları eğlence dolu anlar bekliyor.
Dünya starlarının Türkiye’de sahne alacağı Roca Müzik Festivali’ni Türkiye’de ilk kez düzenleyen Amir Moradi, “Türkiye’de uzun yıllardır yaşıyorum. Türkiye gibi bir ülkede R&B müziğinin en büyük festivallerinden birini yapacak olmanın heyecanıyla 10 Temmuz’da herkesi Roca Müzik Festivali’ne bekliyoruz. Festivalin ilk ayağını Ortadoğu ve Avrupa’nın kesişme noktası olan İstanbul’da gerçekleştirip, sonrasında dünyanın farklı ülkelerinde de devamını getireceğiz. R&B müziğinin kalitesini bu festivalle göstereceğiz. Festivale yaklaşık 17.500 kişinin katılmasını öngörüyoruz.” diye konuştu.
Festivalin biletlerini bugece.co, passo.com.tr, biletino.com adreslerinde 550 TL’den başlayan fiyatlarla bulmak mümkün.  Etkinlikle ilgili detayları @rocamusicfestival instagram hesabından inceleyebilirsiniz.
 
Dünya Starlarını Türkiye’de Buluşturacak Roca Müzik Festivali İçin Geri Sayım Başladı 6ix9ine
Dünya Starlarını Türkiye’de Buluşturacak Roca Müzik Festivali İçin Geri Sayım Başladı NLE Choppa
Dünya Starlarını Türkiye’de Buluşturacak Roca Müzik Festivali İçin Geri Sayım Başladı Swae Lee
Dünya Starlarını Türkiye’de Buluşturacak Roca Müzik Festivali İçin Geri Sayım Başladı Sheck Wes