EasyFishoil’in Yeni Marka Elçileri; Pelin Akil Altan ve Anıl Altan Ailesi

EasyFishoil’in Yeni Marka Elçileri; Pelin Akil Altan ve Anıl Altan Ailesi EasyFishoil’in Yeni Marka Elçileri; Pelin Akil Altan ve Anıl Altan Ailesi

Aktif yaşamı destekleyen kaliteli, bilime dayalı yenilikçi bir besin desteği ailesi EasyVit, Easyfishoil balık yağı için yeni marka elçileri olarak ünlü oyuncular Pelin Akil Altan ve eşi Anıl Altan’ı duyurdu.  

EasyFishoil, yeni marka elçilerine ilişkin olarak 13 Eylül’de Morini İstanbul’da bir davet gerçekleştirdi. Davette ünlü oyuncu Pelin Akil Altan ve Anıl Altan hazır bulundu.

EasyFishoil için kamera karşısına geçen Pelin Akil Altan, Anıl Altan ve kızları, “Kullanan herkesin nedeni farklı, tercihi aynı” mottosuyla birkaç farklı reklam filmine imza attı. Reklam filmlerinde dış ses ile Pelin Akil ve Anıl Altan arasında interaktif bir yol izlenerek tatlı bir atışma havası oluşturuldu, böylelikle filmlere dinamizm kazandırıldı.

“Annelerin Tercihiyle Pazar Liderliğimizi Sürdürüyoruz”
Davette bir konuşma gerçekleştiren EasyVit Kurumsal Pazarlama Müdürü Aslı Hoşgör, Pelin Akil Altan, Anıl Altan ve kızlarıyla son derece başarılı bir reklam kampanyasına imza atmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi.
Aslı Hoşgör, şunları söyledi: “Günümüz balık yağı dünyasında üretim teknolojisi, zengin içeriği ve tercih edilme oranlarıyla EasyFishoil, pazardaki liderliğini sürdürüyor. Bu liderliğin altında tüketicilerin EasyFishoil’i güvenle tercih etmesi yatıyor. Tüketicilerimiz nezdinde yaptığımız araştırmalarda gördük ki çocukların balık yağı kullanımındaki en önemli faktör tat ve koku… EasyFishoil hem çiğnenebilir jel formu hem de doğal aroması sayesinde alışkın olduğumuz balık yağından farklı olarak çocuklar tarafından çok beğeniliyor. Bu beğeni de annelerin tercihlerinde belirleyici etken oluyor. Bu sayede EasyFishoil olarak Pazar liderliğini sürdürmekten gurur duyuyoruz. Annelerin fikirlerine güveniyoruz, bu doğrultuda yine onlardan gelen talepleri değerlendirerek ülkemizin sevilen isimleri Pelin Akil Altan, Anıl Altan ve kızlarıyla kamera karşısına geçmeye karar verdik. Kendisiyle uzun dönemli bir iş birliği hedefliyoruz, iş birliğimizin hayırlı olmasını diliyoruz.”
EasyFishoil’in marka elçisi Pelin Akil Altan da davette yaptığı değerlendirmede hâlihazırda modern bir anne olarak çocukları için dünyada son teknoloji Concordix ile üretilen, Türkiye’de bu teknolojiyi kullanan EasyFishoil’i tercih ettiğini belirterek; “Çocuklarımızın gelişiminde Omega 3’ün çok önemli bir yeri var. Kendi çocukluğumdan hatırladığım kadarıyla balık yağındaki en önemli konu kokusu ve tadı, bu yüzden iki açıdan da çocuklarım için faydalı olan EasyFishoil’i tercih ediyorum. Bu çerçevede marka elçisi olma konusunda kendileriyle bir sinerji yakaladık, sıcak bir ilişki kurduk. Çok keyifli bir çekim gerçekleştirdik. İş birliğinin devamını diliyorum” dedi.
Davet kapsamında EasyVit, sosyal sorumluluk bilinci çerçevesinde davete katılanlar adına Koruncuk Vakfı’nın “Okula Dönüş Seninle Eksiksiz Olacak” projesine bağışta bulundu.

İki Yeni Ürün; EasyFishoil Propolis ile EasyFishoil Plus
Doğal limon, doğal portakal ve bal aromalı EasyFishoil Propolis, balık yağının yanı sıra saf propolis ve A vitamininden oluşuyor. EasyFishoil Propolis, balık yağı pazarında annelerin sıklıkla tercih ettiği propolis ile balık yağını çiğnenebilir jel formda birleştiren tek ürün olarak öne çıkıyor.

Tutti Frutti aromalı EasyFishoil Plus, yüksek dozda balık yağı içeriyor. EasyFishoil Plus 1 adet jel formunda, toplam 639 mg Omega 3 yağ asidi içeriyor.

EasyFishoil Ürünleri, Dört Mevsim Kullanıma Uygun
EasyFishoil balık yağları, Norveç’te, global standartlarda üretim yapan yenilikçi ConCordix® teknolojisi ile üretiliyor. EasyFishoil, çocukların dönemsel ihtiyaçlarına yönelik altı farklı özel formüllü balık yağı takviyesi sunuyor. Özel paketlenme teknolojisi sayesinde oksidasyon değerleri bozulmaz ve dört mevsim kullanılabiliyor.
 
EasyFishoil’in Yeni Marka Elçileri; Pelin Akil Altan ve Anıl Altan Ailesi Anıl Altan-Pelin Akil Altan
EasyFishoil’in Yeni Marka Elçileri; Pelin Akil Altan ve Anıl Altan Ailesi Aslı Hoşgör
EasyFishoil’in Yeni Marka Elçileri; Pelin Akil Altan ve Anıl Altan Ailesi Pelin Akil Altan