Ebru Uygun’un Küpleri, Ayşe Jaber Liderliğindeki Oasis Art Project Sergisi’nde

Ebru Uygun’un Küpleri, Ayşe Jaber Liderliğindeki Oasis Art Project Sergisi’nde Ebru Uygun’un Küpleri, Ayşe Jaber Liderliğindeki Oasis Art Project Sergisi’nde

“Hayatı Odalara Böldüm” isimli sergisi ile dijital ortamda sanatseverlerle bir araya gelen sanatçı Ebru Uygun; ilgi gören sergisinden önemli bir kesiti Ayşe Jaber liderliğindeki Oasis Art Project sergisine taşıdı. Sanat ortamına katkı sağlamak amacıyla değerli çalışmaları hayata geçiren Ayşe Jaber’in sanatı mimari ile buluşturduğu sergisi JW Marriott Istanbul Bosphorus'da kapılarını açtı.  

Kronik rahatsızlıklarından dolayı hayatının belirli kesitlerini farklı odalarda geçiren ve içsel bir yolculuğa çıkan konuşmacı, yazar ve sanatçı Ebru Uygun edindiği kazanımları ile “Hayatı Odalara Böldüm” isimli sergisini oluşturmuş ve dijital ortamda sanatseverlerle buluşturmuştu. Sanatçının “Sanatın İyileştirici Gücü” olarak nitelendirdiği sergisinden bir kesit Ayşe Jaber’in küratörlüğündeki sergide yer alıyor.

Nil Büyükbayraktar, Dinçer Güngörür ve Fran Aniorte gibi sanat dünyasının önemli isimlerin de yer aldığı sergi 2 Nisan’da benzeri olmayan İstanbul manzarasına sahip JW Marriott Istanbul Bosphorus Tea Lounge'da sanatseverlerle buluşmaya başladı.

Sanat dünyasından seçkin isimlerin eserlerinin bir araya geldiği sergi JW Marriott Istanbul Bosphorus'un giriş katında 2 Mayıs ‘a kadar arasında ziyaret edilebilir.