Edis: ‘Arıyorum’un Klip Çekimini Tamamladı

Edis: ‘Arıyorum’un Klip Çekimini Tamamladı Edis: ‘Arıyorum’un Klip Çekimini Tamamladı

17 Eylül’de yeni single’ını yayımlamaya hazırlanan Edis, ‘Arıyorum’ şarkısına 3 gün boyunca 75 kişilik bir ekiple özel bir klip çekti. Ünlü yıldızın senaryosu sır gibi saklanan yeni müzik videosunda dans yine başrolde!  

Edis, yeni single’ı için kamera karşısında geçti. Ünlü yıldız 17 Eylül’de yayımlanacak olan ‘Arıyorum’ şarkısına özel bir klip çekti. Söz ve bestesi Emrah Karakuyu'ya ait, düzenlemesini Ozan Çolakoğlu’nun gerçekleştirdiği ‘Arıyorum’un müzik videosunda mitolojiden esinlenildi. 3 gün boyunca devam eden klip çekiminde dansçıların yanı sıra 75 kişilik bir ekip ünlü yıldıza eşlik etti.  

Hayranlarına Gece Sürprizi
Edis, yeni single’ının küçük bir bölümünü pazar gecesi hayranlarıyla paylaşarak bir sürpriz yaptı. Ünlü yıldız, çekimler sırasında şarkının melodisinin de duyulduğu küçük bir bölümü sosyal medya hesabında bir video ile paylaştı. ‘Arıyorum’un ezgilerinin ilk kez duyulduğu video, ünlü yıldızın hayranları tarafından büyük beğeni topladı.  Edis, ekim ayı içerisinde turneye çıkarak hayranlarıyla tüm Türkiye’de buluşacak.