Emn Production: ‘Yılın Prodüksiyon ve Görüntü Sistemleri Firması’ Ödülünün Sahibi Oldu

Emn Production: ‘Yılın Prodüksiyon ve Görüntü Sistemleri Firması’ Ödülünün Sahibi Oldu Emn Production: ‘Yılın Prodüksiyon ve Görüntü Sistemleri Firması’ Ödülünün Sahibi Oldu

Emn Production Klass Ödülleri gecesinde ‘Yılın Prodüksiyon ve Görüntü Sistemleri Firması’ ödülünün kazananı oldu. Emn Production Kurucu Ortağı Onur Altunay’a ödül plaketini Olgarlar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kadriye Olgar verirken Onur Altunay sahnedeki konuşması ile de büyük alkış topladı.  

Görüntü sistemlerinin profesyonel adresi olan Emn Production, Klass Ödülleri’nde ‘Yılın Prodüksiyon ve Görüntü Sistemleri Firması’ ödülünü kazandı. Sahneye alkışlar eşliğinde çıkan Emn Production Kurucu Ortağı Onur Altunay’a ödülünü Olgarlar Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve hayırsever İş Kadını Kadriye Olgar takdim etti. Ödülünü aldıktan sonra yaşadığı heyecan gözlerinden okunan Onur Altunay böyle muhteşem bir gecede ödül almaktan gurur duyduğunu söyledi. Onur Altunay yaptığı konuşmada, “Etkinlik & Müzik ve Reklam sektöründe ilk günden bugüne şirketim ve ekibim ile üst düzey projelere imza attık. Dahada iyilerini yapabilmek uğruna sürekli araştırıyor ve geliştiriyorum. Hedefim ülkemize ve insanlığa bir nebzede olsa fayda sağlayacak, hayatımızı kolaylaştıracak bir proje ile taçlandırmak.” sözlerine yer verdi. Gecede diğer konuklarla sohbet ederek Emn Production hakkında bilgiler veren Onur Altunay merak edilen soruları da yanıtsız bırakmadı. Yakın dostlarıyla birlikte ödül törenini son ana kadar takip eden Onur Altunay şıklığı ile de gecenin en dikkat çeken isimlerinden birisi oldu.