Fatma Dursun : ‘International Hair Center Of The Year’ Ödülü İle Başarisini Bir Kez Daha Kanitladi

Fatma Dursun :  ‘International Hair Center Of The Year’ Ödülü İle Başarisini  Bir Kez Daha Kanitladi Fatma Dursun : ‘International Hair Center Of The Year’ Ödülü İle Başarisini Bir Kez Daha Kanitladi

İtalya, Fransa, İngiltere ve Almanya başta olmak üzere birçok ülkeden gelen danışanlarına yüksek standartlarda saç tedavisi uygulayan Fatma Dursun, Let’s Talk Business Club (LTB Club) düzenlediği ‘International Business Awards’ töreninde kazandığı ‘International Hair Center of the Year – Yılın Uluslararası Saç Ekim Merkezi’ ödülü ile başarısını bir kez daha kanıtladı. DoubleTree by Hilton Dubai Al Jadaf’da gerçekleşen ödül töreninde ödülü kucaklayan Fatma Dursun, Türk kadınının gücünü bir kez daha tüm dünyaya göstermiş oldu.  

Girişimcilerin ve iş dünyasının profesyonellerinin ağ oluşturması, fikirlerini paylaşması ve iş birliği yapması için bir platform sağlamak üzere kurulmuş küresel bir iş geliştirme kulübü olan Let’s Talk Business Club (LTB Club) düzenlediği ‘International Business Awards’ töreniyle uluslararası arenada başarıya ulaşan isimleri ödüllendirdi. Çeşitli sektörlerden gelen ve büyümeyi- gelişmeyi teşvik eden çeşitli ve dinamik bir topluluk yaratan kulübün üyelerinin seçimleriyle ödüle layık görülen isimlerden birisi de İtalya, Fransa, İngiltere ve Almanya başta olmak üzere birçok ülkeden gelen danışanlarına yüksek standartlarda saç tedavisi uygulayan Fatma Dursun oldu. Daha önce Avrupa ve Türkiye’de defalarca ödüle layık görülen Fatma Dursun, DoubleTree by Hilton Dubai Al Jadaf’da gerçekleşen ödül töreninde de bu başarısını tekrarladı ve ‘International Hair Center of the Year – Yılın Uluslararası Saç Ekim Merkezi’ ödülünü kazanarak tüm dikkatleri üzerine topladı. Tören sonrasında tebrikleri kabul eden Fatma Dursun hem günden güne büyüyen ve global çapta büyük bir pazar haline gelen sektörümüzü hem de Türkiye’yi başarıyla temsil ettiğim için çok mutluyum. Durmadan çalışmaya, üretmeye ve değer katmaya devam edeceğim.” dedi.

GLOBAL ÇAPTA KAZANDIĞI ÖDÜLLERLE İSMİNİ DÜNYAYA DUYURDU
Hedefleri arasında üyeler arasında anlamlı bağlantılar kurmak, iş birliği ve yenilik kültürünü teşvik etmek ve etik liderlik uygulamalarını teşvik etmek yer alan prestijli bir kulüp olan Let’s Talk Business’ın bu özel gecesinde alanında Türkiye’den ödüle layık görülen tek isim olan Fatma Dursun, 2024 yılında da başarısını katlayarak devam edeceğini kanıtladı. 2023 yılında da hem ulusal hem de uluslararası birçok ödüle layık görülen Fatma Dursun, her geçen gün ününe ün katarak tüm dünyada tanınmaya başladı. Türk kadınını en iyi şekilde temsil ederek bir gurur kaynağı olan ünlü saç ekim uzmanı aynı zamanda İtalya’daki girişimleriyle de Avrupa’da oldukça tanınan bir isim.