Gamze Özlü ‘Filiz Karataş’la Bu Cumartesi’ Programının Konuğu Oldu

Gamze Özlü ‘Filiz Karataş’la Bu Cumartesi’ Programının Konuğu Oldu Gamze Özlü ‘Filiz Karataş’la Bu Cumartesi’ Programının Konuğu Oldu

Gamze Özlü Group Real Estate Kurucusu Gamze Özlü, Beyaz Tv’de yayınlanan ‘Filiz Karataş’la Bu Cumartesi’ programına katıldı. Ünlü gayrimenkul uzmanı programda emlak sektörüne dair merak edilen soruları yanıtladı.  

Özellikle lüks konut alanındaki tecrübesiyle ‘Lüks Konut Uzmanı’ olarak tanınan, yurt içinden ve yurt dışından yatırımcılara özellikle lüks konut ve arsa satışı konusunda nitelikli bir danışmanlık hizmeti sunan başarılı Gayrimenkul Uzmanı Gamze Özlü, Beyaz Tv’de Filiz Karataş’ın konuğu oldu. ‘Filiz Karataş’la Bu Cumartesi’ programına katılan, Gamze Özlü Group Real Estate Kurucusu Gamze Özlü, emlak sektörüne dair merak edilen soruları yanıtladı. Programda ekonomik dengeler ve bu dengelerin kira fiyatlarına nasıl yansıdığı hakkında önemli bilgiler veren Gamze Özlü, varlıklarını gayrimenkul alanında değerlendirmek isteyen yatırımcılara tavsiyelerde de bulundu. Programda kendisine yöneltilen soruları büyük bir içtenlikle, bütün detaylarıyla cevaplayan Gamze Özlü programın sonunda Filiz Karataş’a ve tüm Beyaz Tv ekibine kendisine bu fırsatı tanıdıkları için teşekkür etti.
 
Gamze Özlü ‘Filiz Karataş’la Bu Cumartesi’ Programının Konuğu Oldu Filiz Karataş-Gamze Özlü
Gamze Özlü ‘Filiz Karataş’la Bu Cumartesi’ Programının Konuğu Oldu Gamze Özlü-Filiz Karataş