Gençlerimizin Gelecek Sigortası “HDI Sigorta”

Gençlerimizin  Gelecek Sigortası “HDI Sigorta” Gençlerimizin Gelecek Sigortası “HDI Sigorta”

İstanbul Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübü yine örnek bir işbirliğine imza attı. Artık çocuk ve gençlerin yeni destekçisi HDI Sigorta.  

Kulüp başkanı Dr. İlker Dilek, artık gençlerinize destek olacak yeni sponsorumuz Türk sporunun sigortası olarak gördüğümüz ‘HDI Sigorta’ oldu. Kulübümüz ulusal ve uluslararası  etkin ve sürdürülebilir projeler ile ülkemizdeki tüm gençlik ve spor kulüplerine rol model olmaya devam edecektir.” dedi.

Kurulduğu ilk günden bugüne gençlerin  geleceklerini sağlam temeller üzerine inşa etmeleri için gönüllülük esasına göre hizmet eden İstanbul Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübünün uluslararası projesi “Sportif Gençlik Değişim Projesi” yine çok konuşulacak. İlk olarak bu projeye katkı verecek olan  HDI Sigorta’nın Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, şirket merkezinde genç sporcularla bir araya gelerek keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Hancıoğlu, öncelikle kulüpteki gençlerle yüz yüze gelip hayat tecrübelerimi paylaşmak beni çok heyecanlandırdı. Birbirinden özel projelere imza atan bir amatör kulübe sponsor olmaktan da büyük memnuniyet duyuyorum. Gençlerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmayıp, yollarına ışık tutmak için her zaman yanlarında olacağız.  Desteklerimiz artarak devam edecek” dedi.
 
Başkan Dr. İlker DİLEK,

“TÜRK SPORU VE GENÇLİĞİ ADINA HDI AİLESİNE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”


Kulüp Başkanı Dilek, “Başarılı Gençler Varsa Gelecek Var” sloganı ile çıktığımız bu yolda gençlerimizin geleceğine yönelik projelere ne mutlu ki HDI Sigorta ailesi de katkı sağlıyor. Ancak sadece kendi kulübümüz adına değil, son dönemde yaşadığımız zorlu ekonomik şartlara rağmen Türk sporunun ve gençliğinin kesintisiz destekçisi olan ve 46 farklı takıma sponsor olup büyük destek veren HDI Sigorta Genel Müdürümüz Ceyhan Hancıoğlu’na ve ekibine Türk gençliği adına şükranlarımı sunuyorum. Sayın Genel Müdürümüz Hancıoğlu’ndan aldığımız güçle istikbâlimiz olan gençlerimizin sportif başarılarının yanı sıra manevi değerlerine bağlı, eşitlikçi, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bireyler olarak yetişmeleri için çalışmalarımıza aralıksız olarak devam edeceğiz.” dedi