Gloria Hotels & Resorts Çalışanları Runtalya’da Parıltı Derneği İçin Koştu

Gloria Hotels & Resorts Çalışanları  Runtalya’da Parıltı Derneği İçin Koştu Gloria Hotels & Resorts Çalışanları Runtalya’da Parıltı Derneği İçin Koştu

Gloria Hotels & Resorts, çalışanlarından oluşan 45 kişilik koşu ekibiyle bu yıl 17’ncisi düzenlenen ve 48 ülkeden yaklaşık 10 bin profesyonel ve amatör sporcunun katıldığı Runtalya maratonunda Parıltı Derneği için koştu.  

Gloria Hotels & Resorts takımı koşuda, Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği’nin adımadım.org üzerinden hayata geçirilen “Teknolojiye Dokunuyorum, Dünyaya Erişiyorum” sloganlı projesine bağış katkısında bulundu.
Türkiye’nin ilk ve tek görme engelli çocuk derneği Parıltı Derneği’ne tam destek veren Gloria Hotels & Resorts, maratona katılan 40 kişilik Parıltı ekibini 3 gün boyunca Gloria Verde Resort tesisinde ağırladı. Parıltı Derneği üyeleri konaklama süresince ayrıca, Gloria Golf Club sahalarında golf sporunu ve Gloria Sports Arena’daki Sporcu Sağlığı Performans Merkezi’ni deneyimlemenin yanı sıra, milli atletimiz Ramil Guliyev’le de bir araya gelerek sohbet etme imkânı buldu.  
Görmeyen çocukların aileleri tarafından 2003 yılında kurulan dernek, görme engelli çocukları, bebeklikten yetişkinlik çağına kadar bağımsız yaşama hazırlamak ve farkındalıklarını artırmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenliyor. Parıltı Derneği’nin faaliyetleri kapsamında Gloria Hotels & Resorts, derneğe destek vermeye devam edecek.