Grammy Ödüllü Yıldız Mohombi ve Genç Piyano Sanatçısı Berk Can Arslan “Zombie” Düetinde Buluştu

Grammy Ödüllü Yıldız Mohombi ve Genç Piyano Sanatçısı Berk Can Arslan “Zombie” Düetinde Buluştu Grammy Ödüllü Yıldız Mohombi ve Genç Piyano Sanatçısı Berk Can Arslan “Zombie” Düetinde Buluştu

Dünya yıldızları ile şarkılarında partner olan İsveç asıllı Yıldız Mohombi Eylül Ayı’nda genç piyano sanatçısı Berk Can Arslan ile Cranberries’in tüm zamanlara damgasını vuran Zombie düeti için bir araya geldi. Mohombi kariyerinde Pitbull, Akon, Jennifer Lopez, J Balvin gibi global isimlerle ortak projelerde çalıştı. Kariyeri boyunca 2016 yılında ABD Grammy Ödülü’nü, 2015 yılında Latin İtalyan Müzik Ödüllerini ve 2018 yılında Latin Grammy Ödülü’nün de sahibi oldu. Geçtiğimiz günlerde Berk Can Arslan’ın düet daveti üzerine Türkiye’ye gelen Mohombi, DigiHall Platoları’nda Cranberries’in Zombie şarkısının düet klibi için kameraların karşısına geçti. Şarkının tanıtım kokteyli, eylül ayı sonunda Fas Marakeş’te düzenlenecek gece ile yapılacak. Şarkının video klibi eş zamanlı olarak tüm sosyal medya platformlarında da yerini alacak.

Şarkının klibinde yapay zekâ teknolojisi de ön plana çıkıyor. Çekimde kullanılan sahne ve ışık ambiyanslarını yapay zekâ üstleniyor. Çekim konseptinde akıllı LED ekranlar şarkıdaki geçişlere göre tepkiler veriyor. Projenin global yapımcı koltuğunda ise dünyaca ünlü Grammy ödüllü global müzik prodüktörü olan Don Weezy ve Tamer Şengül (TAME) yer alıyor. Dünya klasiği olan “The Cranberries”ın Zombie cover projesinin video koltuğunda ise AYO ve TEO gibi birçok dünya yıldızının yönetmenliğini üstlenen ünlü rap yıldızı “Tepki” oturuyor.

Lansman 28 Eylül Perşembe “Marakeş”te
Düetin video klibi ise 28 Eylül Perşembe Türkiye saati ile 23.00’da başlayacak Fas Marakeş’te düzenlenecek kokteyl ile beraber tüm sosyal medya platformlarında eş zamanlı olarak ilk kez gösterime girecek.