Happy People Project İmzalı Reklam Filmi İki Senedir Dünyanın En Çok İzlenen Spor Gecesinde Yayınlanıyor

Happy People Project İmzalı Reklam Filmi İki Senedir Dünyanın En Çok İzlenen Spor Gecesinde Yayınlanıyor Happy People Project İmzalı Reklam Filmi İki Senedir Dünyanın En Çok İzlenen Spor Gecesinde Yayınlanıyor

Türkiye’de kurulup dünyaya açılan bir mikro network reklam ajansı olan Happy People Project Global, büyük bir başarıya imza atarak, Amerika Birleşik Devletleri’nin en önemli spor etkinliğinde hazırladığı reklamlarla yer alıyor. Reckitt markalarından Finish Amerika için ikinci senedir açılan konkuru kazanarak önemli bir başarı yakalayan reklam şirketi, ülkede tüm dikkatlerin üzerinde olduğu ve en rekabetçi/yaratıcı filmlerin gösterime girdiği bu dönemde, reklamıyla yer alarak dikkatleri üzerine çekiyor  

Amerika’da markaların en sıradışı işleriyle gövde gösterisi yaptığı Amerikan futbol liginin final maçı SuperBowl’da Happy People Project Global, Finish Amerika için yarattığı kampanyayla yer alıyor. Happy People Project Global, bu yıl ikinci kez girdiği konkuru kazanarak Türk reklam sektörünü dünyada başarıyla temsil etmeye devam ediyor.
İçeriğini markalı içerik ajansı Circus geliştirdiği kampanya, bölgesel yemeklerin yarıştığı Finish Dish League’de izleyiciler sürece interaktif bir katılım da sağlıyor. Happy People Project Global’in Depo Film’le çektiği kampanya filminde, zorlu lekelere sahip bölgesel yemekler SuperBowl’da Amerikan futbolu takımlarının yarıştığı gibi birbirleriyle karşı karşıya geliyor. Kampanya sonunda Finish Dish League’i kazananlar çekilişle belirlenerek ödüllendiriliyor.
Happy People Project’in geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği SuperBowl kampanyası reklam dünyasının en prestijli yayınlardan AdAge editörlerinin seçkisine girmiş ve 200 milyon izlenimle ciddi bir başarı yakalamıştı. 2023 yılının Türkiye’de en çok altın Effie kazanan reklam ajansı olan Happy People Project İstanbul, New York ve Dubai’deki ofisleriyle global başarılara imza atmaya devam ediyor.