Harika Güral’ın Ödül Gururu

Harika Güral’ın Ödül Gururu Harika Güral’ın Ödül Gururu

Üst Üste Dördüncü Şampiyonluk Güral Porselen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harika Güral, dün akşam büyük bir gurur yaşadı. Türkiye’nin İhracat Şampiyonları Ödül Gecesi’nde, dördüncü kez üst üste ihracat şampiyonu olan Güral Porselen’in ödülü Harika Güral’a takdim edildi.  

Harika Güral’ın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olduğu Güral Porselen, üst üste dördüncü kez ihracat şampiyonu oldu. Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) düzenlediği Türkiye’nin İhracat Şampiyonları Ödül Gecesi, dün akşam Shine Portaxe’te gerçekleştirildi.

TİM’in açıkladığı ‘Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı’ listesinde yine 1. sırada yer alarak üst üste dördüncü kez sektörünün ihracat şampiyonu olan Güral Porsel’in ödülü, Güral Porselen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harika Güral’a takdim edildi. Ödülü, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mustafa Gültepe ve Çimento, Cam, Seramik ve Torak Ürünleri İhracatçılar Birliği Başkanı Erdem Çenesiz’in elinden alan Harika Güral, “Kendi sektörümüzde bir kez daha ihracat şampiyonluğunu göğüslemek bizim için büyük bir gurur. Dünya çapında Güral Porselen markasına duyulan güven de dört yıl üst üste ihracat şampiyonu olabilmek de elbette bir tesadüf değil. Bu güvene daima layık olmak için her zaman çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz” dedi.


 
Harika Güral’ın Ödül Gururu Erdem Çenesiz-Harika Güral-Mustafa Gültepe
Harika Güral’ın Ödül Gururu Harika Güral
Harika Güral’ın Ödül Gururu Harika Güral-Mustafa Gültepe
Harika Güral’ın Ödül Gururu Harika Güral-Mustafa Gültepe