Harun Enes Orak: Vizyoner Yaklaşımıyla ‘Yılın Uluslararası Ceo’su’ Ödülüne Layık Görüldü

Harun Enes Orak: Vizyoner Yaklaşımıyla  ‘Yılın Uluslararası Ceo’su’  Ödülüne Layık Görüldü Harun Enes Orak: Vizyoner Yaklaşımıyla ‘Yılın Uluslararası Ceo’su’ Ödülüne Layık Görüldü

Nigella Group’un dünyanın sayılı markaları arasına girmesinde büyük pay sahibi olan Nigella Group CEO’su Harun Enes Orak “Yılın Uluslararası CEO’su” ödülüne layık görüldü. Harun Enes Orak’a ödülünü Best Model of Türkiye 2023 Güzeli Pınar Güve verdi.  

Türkiye’de yetişen ve yüzyıllardır şifa kaynağı olan çörek otunu, ürünlerinde kullanarak 62 ülkeye pazarlayan ve Nigella Group’un kozmetik ve gıda takviyesi alanında Türkiye’nin ve dünyanın sayılı markaları arasına girmesinde büyük pay sahibi olan Nigella Group CEO’su Harun Enes Orak “Yılın Uluslararası CEO’su” ödülüne layık görüldü. Harun Enes Orak’a ödülünü ve özel tasarım yüzüğünü Best Model of Türkiye 2023 Güzeli Pınar Güve takdim etti. Nigella olarak böylesine şık bir organizasyona destek vermekten ve böyle bir gecede Klass Medya Grubu ile iş birliği yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Nigella Group CEO’su Harun Enes Orak, sahneden ayrıldıktan sonra kendisi gibi ödül alan isimleri tek tek tebrik etti. Tören bitiminde Nigella Group’un yöneticileriyle birlikte backdrop’un önünde objektiflere poz veren Harun Enes Orak, törene katılan iş dünyası temsilcileriyle sohbet ederek Nigella Group’un ürünleri hakkında bilgiler verdi.

 
Harun Enes Orak: Vizyoner Yaklaşımıyla  ‘Yılın Uluslararası Ceo’su’  Ödülüne Layık Görüldü Harun Enes Orak
Harun Enes Orak: Vizyoner Yaklaşımıyla  ‘Yılın Uluslararası Ceo’su’  Ödülüne Layık Görüldü Pınar Güve, Harun Enes Orak